"Я вже боюся навіть душ прийняти і зуби почистити!" - в Чопі люди продовжують хворіти через забруднену воду - соцмережі

02.06.2018 09:00 24 0
"Я вже боюся навіть душ прийняти і зуби почистити!" - в Чопі люди продовжують хворіти через забруднену воду - соцмережі
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, невідомий вірус охопив пів Чопа.  Пізніше, аналіз води показав пряме попадання фекальних мас. Ситуацію щодо водопостачання прокоментували і в Чопській міськраді. Кажуть, основними причинами перебоїв з водопостачанням є значна зношеність обладнання та відсутність  робочого персоналу. Втім, днями на сторінках місцевої спільноти "Чопська круговерть" в соцмережі Фейсбук знову з’явилися повідомлення про погіршення здоров’я містян через якість води.
"Всем привет! Хотела спросить как у вас самочувствие???? Животы уже не болят???? У моего мужа, например, сегодня всё пошло по второму кругу!!! У знакомой - дочери стало плохо!!!! Я так понимаю, что вопрос с водой остаётся открытым... На дворе лето, жара, а мы ФАКТИЧЕСКИ без воды!!! Чё делать будем люди добрые???", - написала користувач Руслана Каганец "Нам тоже плохо!", - зазначила Veronika Teski . "А оно и будет плохо! Доиграемся до полного обезвоживания организмов своих и наших детей! Надо наконец собиратся и решать этот вопрос! Я уже боюсь даже душ принять и зубы прочистить!", - зауважила Руслана Каганец.
Водночас, аби врегулювати ситуацію містяни розпочали збір підписів. Зазначають, що відповідну колективну заяву з приводу якості води подадуть до облспоживспілки.  Усіх небайдужих просять не бути байдужими та ставити свої підписи.
"Всі бажаючі підтримати наше місто та мати чисту воду приходьте у суботу підписатись з 9 ранку до 14:00. Поки до облспоживспілки збираємо підписи. Далі будем збирати в інші органи", - написала користувач Эвгения Весна.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, "кіпіш" у селі Арданово на Закарпатті: бабусі “підняли на вуха” всю вулицю.  
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...