"Щоб дійсно почати будівництво ВЕС, необхідно розробити численні документи й затвердити їх на рівні органів центральної виконавчої влади. По-перше, слід розробити детальний план території розташування ВЕС, по-друге, пройти незалежні громадські слухання в населених пунктах, що прилягають до цієї території, по-третє, затвердити цей детальний план після громадських слухань. До речі, незалежні громадські слухання мають пройти по трьох позиціях – детальному плану, стратегічній екологічній оцінці і проекту ВЕС. Після цього Держгеокадастр має відвести земельну ділянку, а потенційний забудовник отримати в органах архітектури містобудівні умови та обмеження. Далі йде розробка та затвердження проектної документації на будівництво, державна експертиза проекту. І тільки після цього Державна архітектурна інспекція України може дати дозвіл на початок будівельних робіт", – наголошує Геннадій Москаль.Якщо дуже постаратися, всі ці процедури можна пройти за два роки. Тому заяви про те, що департамент екології ОДА дав добро на будівництво вітряків, і близько не відповідають дійсності. Нагадуємо, “Потрібно за таких людей триматися”: Зеленський підтримав Уляну Супрун (ВІДЕО) Читайте також: Рух транспорту ускладнено: на Виноградівщині ремонтують дорогу міжнародного значення (ФОТО)
Геннадій Москаль спростовує чутки та стверджує, що остаточного дозволу на будівництво вітряків на Боржавській полонині немає
19.03.2019 16:08
247
0

Як повідомляється на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, позитивний висновок департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської облдержадміністрації щодо будівництва вітрової електростанції (ВЕС) на Боржавській полонині не є підставою для початку будівельних робіт. А закиди, що через вітряки не будуть літати птахи чи перестануть родити чорниці, не підтверджені науковими дослідженнями і є голослівними.
Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Коментарі - 0