Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Газовики розповіли, коли закінчать роботи на газопроводі в Ужгороді

Плануться оперативне завершення робіт та відновлення газопостачання вже сьогодні.

Як повідомляється на офіційному сайті регіональної газової компанії, ПАТ «Закарпатгаз» планує завершити ремонтні роботи на газопроводі середнього тиску та розпочати відновлення газопостачання 5 грудня.

«Завершення робіт на газопроводі середнього тиску на перехресті вулиць Грушевського та Заньковецької та початок відновлювальних робіт заплановано на сьогодні, 5 грудня: почнемо з дитячих садочків та закладів освіти,  потім – житловий сектор. Ймовірніше усього, що мешканцям усіх багатоповерхівок сьогодні відновити газопостачання не встигнемо, але ми зробимо усе від нас можливе, щоб пустити газ у максимальну кількість осель наших клієнтів вже сьогодні. Слідкуйте за повідомленнями на офіційній сторінці компанії – про усі зміни ми оперативно повідомлятимо наших споживачів», – коментує начальник Ужгородського відділення ПАТ «Закарпатгаз» Богдан Библик.

Також у повідомленні йдеться, що ПАТ “Закарпатгаз” звертається до споживачів з проханням  сприяти газовикам у доступі до помешкань під час відновлювальних робіт. Це дасть можливість провести відновлення газопостачання у найкоротші терміни, а також закликає з порозумінням поставитися до тимчасових незручностей. Про відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.

Нагадуємо, Свято наближається: у Мукачеві озеленюють новорічну ялинку

Читайте також: До уваги закарпатців: електронний поліс страхування на автівку, що треба знати

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...