Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

До уваги закарпатців: електронний поліс страхування на автівку, що треба знати

Тепер щоб купити поліс страхування, не потрібно їхати в страхову компанію. Поліс можна замовити через Інтернет протягом 5 хвилин і отримати його в електронному вигляді.

Електронний страховий поліс – це повноцінний аналог звичного «паперового» полісу і має ту ж юридичну силу, тільки надається він в електронному вигляді у форматі pdf.

Водій не зобов’язаний роздруковувати електронний поліс. Його можна зберігати в телефоні в електронному вигляді. У такому ж вигляді його можна пред’явити працівнику поліції, який має можливість самостійно звірити його достовірність з базою даних МТСБУ, – інформує Дорожній Адвокат.

Зазначається. що поліція не має права штрафувати за непред’явлення «паперового» полісу, оскільки електронна форма передбачена законодавством Україниф.

Однак, зважаючи на та, що сучасні телефони швидко розряджаються, ми рекомендуємо мати в наявності для перевірки роздрукований примірник.

До того ж придбання електронного полісу мінімізує ризик отримання підробки. Для тих, хто придбав паперовий поліс, його справжність можна перевірити в базі МТСБУ за посиланням: https://policy-web.mtsbu.ua На цьому ресурсі також можна перевірити наявність полісу за номером автомобіля.

Нагадуємо: Поради дорожнього адвоката: що дає водієві відмова отримати копію постанови про штраф

Читайте також: Нові правила тимчасового ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією: які способи ввезення залишились “безкоштовними”

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...