Хакер-самоучка, який розробив фейкову "Дію" попрацює в Мінцифрі до ухвалення вироку судом

29.10.2021 12:19 875 0
Хакер-самоучка, який розробив фейкову "Дію" попрацює в Мінцифрі до ухвалення вироку судом

Нещодавно ми писали, що  Україну облетіла новина: 21 -річний чоловік продавав фейковий додаток “Дія” у месенджері за 100 грн.  За допомогою цього застосунку коритувачі могли створювати фіктивні документи. А тепер розробнику підробленого застосунку запропонували стажування в Міністерстві цифрової трансформації.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

“Кіберполіція швидко знайшла хакера-самоучку, який нещодавно створив фейкову “Дію”. Так само швидко ми познайомили його з міністром цифрової трансформації. Хлопцю запропонували спокутати свою провину і постажуватися в міністерстві”, - написав.

При цьому Єнін зауважив, що затриманому все ж доведеться нести відповідальність за ст. 358 ККУ (підробка документів).

Як повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров, хлопець попрацює в міністерстві до ухвалення вироку судом.

“Він попрацює в нас до суду над кількома соціально-значущими проєктами, покаже себе. Одні з перших завдань - зробити багато різного дизайну соціальної реклами з кампаніями за вакцинацію та проти вживання молоддю алкоголю. Плануємо потім їх запускати. Призначимо у Мінцифри куратора, який контролюватиме його роботу. Спробуємо спрямувати його можливості у потрібне русло”, - написав Федоров у своєму Telegram-каналі.

Також Федоров розповів, що хлопець виявився “трохи сором'язливим, але дуже розумним, начитаним”. “Він вже встиг попрацювати арбітражником, вміє програмувати та сам збирає весь дизайн у Figma”, - написав міністр.

 


 

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...