Гороскоп на 16 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли активізуються сили зла

16.08.2021 05:30 613 0
Гороскоп на 16 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли активізуються сили зла

День, коли активізуються сили зла, тому астрологи часто називають його "диявольським" або "сатанинським".

У зв'язку з цим необхідно дотримуватися максимальної обережності: відмовитися від ризику, пов'язаного з рішенням професійних питань, заняттям екстремальними видами спорту і пересуванням потенційно небезпечним транспортом. Не рекомендується також ходити безлюдними вулицями в темний час доби і мати з собою великі суми грошей.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 16 серпня для Овнів
Не варто звертати уваги на погані передчуття, які можуть зіпсувати вам настрій цього дня: вони виявляться всього лише грою гормонів, що не має жодного стосунку до реальності.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 16 серпня для Тельців
Важливо уникнути емоційних сплесків, які можуть не тільки перешкодити плідній роботі, але і зіпсувати взаємини з оточенням — як колегами, так і членами сім'ї.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 16 серпня для Близнят
Як би не складалися життєві обставини, необхідно налаштовувати себе на позитивний лад, тоді й обставини будуть складатися відповідним — позитивним — чином.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 16 серпня для Раків
Активна діяльність не дасть очікуваного результату, тому не варто планувати на сьогодні велику кількість справ, краще дозволити собі раніше закінчити роботу і трохи відпочити.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 16 серпня для Левів
Необхідно дослухатися до зауважень, які сьогодні можуть робити близькі люди: в них безсумнівно буде присутнє зерно істини, тому необхідно взяти їх до уваги.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 16 серпня для Дів
Не варто звертати уваги на можливі в цей день недружні випади з боку оточення: залиште його наодинці з його агресією — не звалюйте її на свої плечі.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 16 серпня для Терезів
Необхідно уникати будь-яких конфліктів, навіть якщо буде здаватися, що без вашої участі, яке допоможе навести лад, ніяк не обійтися: великий ризик, незважаючи на вроджену дипломатичність, когось ненароком зачепити.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 16 серпня для Скорпіонів
Без докладного робочого плану сьогодні не обійтися: якщо ви хочете провести день продуктивно, заздалегідь відзначте справи, які потрібно зробити, у вигляді окремих пунктів і суворо дотримуйтеся їх.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 16 серпня для Стрільців
Дратівливість, яка може сьогодні накрити вас з самого ранку, буде заважати працювати і спілкуватися з оточенням, тому необхідно всіма можливими способами стримувати її.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 16 серпня для Козорогів
Головне в цей день — налаштовувати себе на позитивну хвилю як у робочих питаннях, так і в життєвих справах: позитивне мислення поки що ніхто не скасовував, і сьогодні воно послужить вам добру службу.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 16 серпня для Водоліїв
Будь-яка сварка, яка відбудеться цього дня, матиме довготривалі наслідки: щоб не доводити до такого розвитку подій, доведеться постаратися і зберегти хороші взаємини з оточенням.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 16 серпня для Риб
Небажано спілкуватися з людьми, які викликають у вас відторгнення: їхня токсичність може негативно позначитися не тільки на настрої, але на самопочутті — є ризик слабкості і запаморочення.

Джерело: ТСН

Читайте також:

Теги: Гороскоп
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...