Франтішек Бір зіграє на органі в ужгородській філармонії

17.09.2018 14:53 25 0
Франтішек Бір зіграє на органі в ужгородській філармонії

20 вересня у рамках Х Міжнародного молодіжного фестиваль органної музики ім. Наталії Висіч в Ужгороді виступить органіст Кошицького костелу Св. Варфоломія Франтішек Бір (Словаччина).

Повідомляється, що гість вивчав церковну музику у Кошицькій консерваторії (клас Клемента  Речла) та Братиславській Церковній консерваторії (клас Марека Врабела). Продовжив навчання у Музичному університеті м.Любек (Німеччина), де закінчив магістратуру по класу органа у Франца Данксаґмюллера. Був органістом домініканського костелу в Кошицях, асистентом органіста в храмі Св.Якова в Любеку. Відомий у Словаччині своєю творчою і просвітницькою діяльністю у галузі церковної музики. На нашій сцені Франтішек Бір виконає твори Д.Букстегуде, Х.Вальхи, М.Шнейдера-Трнавські, Л.В’єрна та власну імпровізацію на тему української народної пісні. Ведуча – Катерина Керечанин. Початок о 18.30.

Підготувала Таїсія Грись

Слід також зазначити, що Х Міжнародний молодіжний фестиваль органної музики імені Наталії Висіч триватиме у Закарпатській обласній філармонії до 30 вересня. Нагадуємо, 

Нардепи готують нові “сюрпризи” для водіїв: чого чекати

Читайте також:

“Сало з пробірки”: українці навчилися робити штучне сало в лабораторних умовах (ФОТО)

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...