ФК «Бужора» вчергове виграє Кубок Іршавського району

29.08.2018 09:20 92 0
Володарем даного торофею вже втретє поспіль стала Іршавська “Бужора”. Матч відбувся за повної територіальної переваги господарів поля, які не залишили навіть примарних шансів “будівельникам” з Приборжавського. Матч завершився з рахунком 9:0 на користь іршавчан, йдеться на сайті Іршавської міської ради. А вже в неділю гравці ФК «Бужора» зіграли матч 13 туру чемпіонату Закарпаття проти команди ДЮСШ Тячів. При тому, що «Бужора» хоч і була фаворитом перший тайм вийшов непоступливим: обидві команди мали нагоди відзначитися, але пішли на перерву за рахунку 0:0. А ось після перерви підопічні Михайла Рацина повністю домінували на полі. Після пропущеного автоголу футболісти з Тячева так і не змогли зібратись і пропустили ще три голи. В підсумку переконлива перемога «Бужори» на радість уболівальникам 4:0. Нагадаємо, На “Авангарді” в Мукачеві стартує поліцейська спартакіада