Два мільйони гривень на проекти: в Мукачеві реалізують ініціативи Шкільного громадського бюджету

27.09.2021 18:12 373 0
Два мільйони гривень на проекти: в Мукачеві реалізують ініціативи Шкільного громадського бюджету

Стартували тендерні процедури до Бюджету шкільних ініціатив. На це з міського бюджету виділено понад 2 мільйони гривень. Найближчим часом всі проекти, подані на бюджет шкільних ініціатив, зможуть реалізувати у закладах загальної середньої освіти громади.

Про це повідомила начальниця управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради Катерина Кришінець-Андялошій. 

Кожного року саме школи подавали дуже багато проектів на конкурс Бюджет громадських ініціатив. Через це в Мукачеві вирішили створити для них окремий Шкільний громадський бюджет. Проект розпочався у лютому 2021 року. Брати участь у ньому можуть учні 5-11 класів всіх шкіл громади. На конкурс приймаються ідеї, спрямовані на розвиток шкільного самоврядування та освітніх процесів, впровадженню інновацій, благоустрій території навчальних закладів, покращення можливостей для навчання. Учні самі пропонують проекти та голосують, розподіляючи таким чином кошти громадського бюджету. На проекти-переможці, які наберуть найбільше балів, виділятимуть до 400 тис. грн (великі проекти) або 200 тис. (малі). 

Пропозиція відокремити ініціативи, пов’язані з облаштуванням й інших комунальних установ, а також парків та скверів у окрему від Бюджету громадських ініціатив програму нещодавно,14 вересня, пролунала в Мукачеві на засіданні комісії з питань бюджету громадських ініціатив . 

Нагадаємо також, що всі школи Мукачева у “жовтій зоні” працюють у звичному режимі.

Читайте також:

Теги: Освіта
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...