Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Друга Італія? З'явився невтішний прогноз стосовно коронавірусу для українців
28.03.2020 13:52
330
0

Про це заявив колишній головний санітарний лікар України Святослав Протас. За його словами, козирем в боротьбі з COVID-19 є наші медики.
Нагадуємо, Хороший настрій гарантовано: священик забув вимкнути відеофільтри під час молитви (ВІДЕО)
Читайте також: Пожежа: у Мукачеві вкотре загорівся торговий павільйон (ФОТО)
«Треба розуміти, якою є наша медична система. Але у нас є велика перевага - наші медики, як і китайські, дуже сильні, вольові люди. Вони готові працювати по 24 години на добу і рятувати життя людей », - зазначив лікар.Протас підкреслив, що майже у 20% інфікованих розвивається важкий гострий респіраторний синдром, що вимагає реанімації. При цьому, за його словами, з них може померти і десята частина, а може і половина.
«Це гіпотетичні цифри, не варто на них зав'язуватися. Краще зосередитися на нашій єдності і дисциплінованості », - сказав він.
Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Коментарі - 0