До Ужгорода завітає виставка в рамках проекту "Образ і слово Кобзаря у вишиванці"

06.08.2018 11:00 17 0
До Ужгорода завітає виставка в рамках проекту "Образ і слово Кобзаря у вишиванці"

Урочисте відкриття – 10 серпня о 14.00.

Виставка експонуватиметься в рамках проекту "Образ і Слово Кобзаря у вишивці" за ініціативи Полтавського відділення ВГО Союзу українок (голова Оксана Калинич), схваленого Всеукраїнською громадською організацією Союзу українок (голова Ореслава Хомик). Союз українок Закарпаття підтримав місію виконавців проекту: образ Тараса Шевченка, його творчість, як і українська мова, мають стати об'єднуючими та миротворчими для українців.

Організатори виставки - Закарпатська обласна управа ВГО Союзу українок, Закарпатське крайове Товариство політичних в'язнів і репресованих за підтримки Закарпатської облдержадміністрації та обласної ради, Ужгородської міської ради.

Вишивали портрети і цитати 77 майстринь-вишивальниць і один вишивальник із Полтавщини та Канева протягом півтора року.

У ході виставки кожен відвідувач зможе долучитися до вишивки хрестика на символічному полотнищі "Україна нас єднає", що вже 16 разів побувало на Сході України і на ньому вишивали наші воїни-захисники та мешканці міст, які знайомилися з виставкою, – повідомляє Прес-служба Ужгородської міськради.

Закарпатська Обласна Державна Адміністрація Нагадаємо, В Ужгороді на залізничному мосту перехожі рятували жінку, що намагалася стрибнути з нього Також читайте: Ужгород через ремонтні роботи може лишитись без води
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...