До уваги закарпатців: відтепер, щоб отримати виплату, треба декларувати доходи навіть неповнолітніх

10.05.2018 14:16 11 0
До уваги закарпатців: відтепер, щоб отримати виплату, треба декларувати доходи навіть неповнолітніх
Мінсоцполітики з 1 травня 2018 року змінює форму Декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами. Як роз’яснили у відомстві, є чимало сімей, в яких чоловік прописаний за одною адресою, дружина і діти за іншою. Чоловік працює, дружина, до прикладу, в декретній відпустці або взагалі не працює.
"Таким сім’ям раніше, враховуючи те, що дружина зареєстрована з дітьми в помешканні одна, надавалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю. Водночас, на помешкання, де прописаний чоловік оформлювалася субсидія, виходячи з кількості не зареєстрованих, а фактично проживаючих осіб. Відповідно доходи такої людини не бралися до уваги для призначення допомоги ні там, ні тут", - зауважили в Міністерстві.
При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються. Водночас зазначається, що таким чином, держава реагує на соціальну несправедливість та турбується про воз’єднання українських сімей. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, сім’ї заробітчан Закарпаття лишаться без субсидій.

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...