Сім'ї заробітчан Закарпаття лишаться без субсидій

10.05.2018 11:28 32 0
Сім'ї заробітчан Закарпаття лишаться без субсидій
Таку інформацію розповсюдив Голос Карпат з посиланням на начальника відділу державних допомог та субсидій облдержадміністрації Любов Гулу.

Скасування субсидії відбуватиметься тоді, якщо сім'я заробітчан вказала, що дохід чоловіка чи жінки є нульовим, а він чи вона понад 60 днів перебувала за кордоном.

До сукупного доходу сім'ї враховуватимуться три розміри прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на кінець періоду, за який враховуються доходи -  для працездатних осіб, у яких відсутні доходи або доходи яких менше розміру мінімальної заробітної плати та/або які не сплачують єдиний соціальний внесок.

Якщо люди перебувають в Україні та не сплачують єдиний соціальний внесок, то їхній дохід автоматично зараховуватиметься дохід у розмірі трьох прожиткових мінімумів. Якщо ж особа працює закордоном, то субсидія скасовується автоматично.

Нагадаємо, Заробітчанство на Закарпатті існувало завжди і розцінюють його двояко (ВІДЕО). Також на Незареєстровані закарпатці та орендарі зможуть отримувати житлову субсидію  
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...