До уваги закарпатців: Президент підписав закон про спрощений завіз авто

22.05.2018 11:53 14 0
До уваги закарпатців: Президент підписав закон про спрощений завіз авто
Президент Петро Порошенко підписав закон про скасування перевірки відповідності транспортних засобів екологічним нормам при їх ввезенні в Україну. Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради.
Зазначається, що закон був повернений з підписом президента 21 травня.
Згідно зі змінами, у Законі України Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів слова "пропуск на митну територію України" замінено словами "митне оформлення".
Це скасовує необхідність мати сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам, який потрібно було пред'являти при ввезенні автомобіля в країну і при держреєстрації.
Однак такий сертифікат однаково потрібно надати на внутрішній митниці під час митного оформлення автомобіля.
Закон був прийнятий з урахуванням внесеної головою комітету з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною поправки, якою від необхідності відповідати стандартам звільнені автомобілі швидкої медичної допомоги, спецавтомобілі і пересувні медклініки, що ввозяться в Україну як гуманітарна допомога.
Раніше повідомлялося, що в Україні обсяг продажу б/у автомобілів зріс на 85%. Найбільша кількість імпортного секонд-хенду припадає на автомобілі Volkswagen, Renault і Škoda.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...