До уваги закарпатців: працюючим пенсіонерам пенсії перерахують автоматично 

05.07.2018 20:30 25 0
До уваги закарпатців: працюючим пенсіонерам пенсії перерахують автоматично 
Пенсійний фонд спростив порядок перерахунку пенсії певним категоріям осіб. Мова про осіб, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати. Здійснюється такий перерахунок щорічно з 1 квітня (починаючи з 2018 року).
Згідно з постановою правління Пенсійного фонду від 18 травня 2018 року № 10-1 (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 червня 2018 р. за N 714/32166)  перерахунок пенсії проводиться пенсіонеру, який:
після призначення пенсії продовжував працювати і в кого не менше 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок проводиться із заробітної плати (доходу), з якої призначено або попередньо перераховано пенсія, або із зарплати за певні періоди страхового стажу за даними реєстру застрахованих осіб із застосуванням показника середньої заробітної плати (доходу), який враховувався під час призначення (попереднього перерахунку) пенсії;
продовжував працювати і у якого менше 24 місяців страхового стажу. В такому випадку перерахунок здійснюється не раніше ніж через два роки з дня звернення за таким призначенням (попереднім перерахунком) пенсії.
Також, слід відмітити, що до 11 жовтня 2019 року пенсіонери можуть подати заяву про перерахунок пенсії на інших умовах обчислення страхового стажу.
Водночас, автоматичний перерахунок не проводиться медпрацівникам, педагогам, льотчикам і т. д., Які не досягли пенсійного віку і які оформили пенсію за вислугою років.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...