Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

До уваги водіїв: про неправильну парковку та порушення ПДР повідомлятимуть на e-mail – ПОСТАНОВА КМУ

Відповідну постанову підписано Кабміном 14 листопада.

Процедура надання (в тому числі через Інтернет) інформації про адміністративне правопорушення в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, і про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованому в режимі фотозйомки (відеозапису), особам, за якими зареєстровані транспортні засоби, або їх безпосереднім користувачам визначена постановою Кабміну від 14 листопада 2018 року № 984.

Так, згідно документу, фізична особа або керівник юрособи, за якими зареєстровано транспортний засіб, а також автокористувачі будуть проінформовані про зафіксовані порушення ПДР і фото або відео неправильної парковки.
Слід зазначити, що інформацію про адміністративні правопорушення даній сфері розглядатимуть органи Національної поліції та розміщуватимуть на офіційному веб-сайті МВС.
Крім того, про зафіксовані порушення правил парковки, зупинки та стоянки авто, які розглядаються виконавчим органом місцевої ради або уповноваженим ним інспектором з паркування, можна буде дізнатися на офіційному сайті виконавчого органу відповідної місцевої ради.
Ці сайти взаємодіють з Реєстром адміністративних правопорушень в сфері безпеки дорожнього руху. Пошук здійснюється по номеру ТЗ, серії та реєстраційним номером бланка свідоцтва про реєстрацію.
Водночас слід зазначити, що особа з повноваженнями керівника юридичної особи, за яким зареєстровано ТЗ, може подати заяву в будь-який сервісний центр МВС, в якому вказати бажаний спосіб отримання інформації та мобільний номер або адресу електронної пошти.
На підставі заяви мобільний номер та e-mail безкоштовно вноситься до Єдиного державного реєстру транспортних засобів. У повідомленні про зафіксовані порушення вказується:
– орган, який наклав стягнення за адміністративне правопорушення;
– посаду, прізвище, ім’я, по батькові особи, яка винесла постанову;
– дату прийняття такого рішення (винесення постанови);
– статтю Кодексу України про адміністративні правопорушення, вимоги якої порушені;
– ідентифікатор для доступу до інформації, викладеної на офіційному веб-сайті МВС або виконавчого органу місцевої ради, із зазначенням адреси веб-сайту.

Саша Клімова

Нагадуємо, Ужгородці відзняли кумедний ролик про “одруження з євробляхою” (ВІДЕО)

Читайте також: Біля кордону на Закарпатті в сусідній Словаччині масово залишають “євробляхи” (ВІДЕО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...