Діди і не мріяли: «розумні» інструменти для ремонту квартири

27.12.2021 19:05 321 0
Діди і не мріяли: «розумні» інструменти для ремонту квартири

У цифрову епоху «порозумнішали» не тільки телефони, а й дрібна та велика побутова техніка. Більш того, навіть такий, здавалося б, банальний інструмент, як рулетка, вже має більш інтелектуальну альтернативу.

«Чим аналогова не догодила?» – спитають майстри, звичні до традиційних інструментів, скажімо, від https://toolsua.com.ua/; ніхто з ними і не сперечається. Зрештою, що краще, а що гірше, вирішувати самим користувачам.

Розумні рулетки і далекоміри 

Рулетка

У подібних пристроях передбачене автоматичне зберігання вимірювань і голосові нотатки, які можна вивести на смартфон. Принаймні, не доведеться по кілька разів перемірювати, якщо щось забудеш. Але це ще не всі корисні функції. Для точного вимірювання предметів складних форм передбачений режим колеса: проводиш однією рукою рулетку по поверхні, і вона автоматично вираховує довжину. Для вимірювання далеких відстаней використовується лазерний промінь. У потужних моделей похибка становить 3,2 мм на кожні 9 метрів. А яка похибка у ручного вимірювання? Це вже індивідуально.

Габарити кімнат тепер можна міряти лазерними та звуковими далекомірами. Такі девайси вміють не тільки визначати відстань, а й вираховувати площі та об’єми. Тим не менш, за широкий функціонал доведеться недешево платити.

Детектори проводки

Детектор проводки

Під час свердління стін існує ризик зачепити проводку. Інколи ремонтні фірми навіть вимагають, щоб замовник сам означив місце проходження проводки, а вони в разі чого за її пошкодження відповідальності не несуть. На око не визначиш, де вона проходить, а дані документації можуть розходитися з реальністю. Допоможе у цій ситуації детектор проводки. Пристрій сигналізує про її наявність звуковим сигналом або подачею відповідної інформації на екран, при цьому кращі моделі вміють відрізняти проводку від звичайної арматури. 

Лазерні нівеліри

Нівелір

Досконалі горизонтальні і вертикальні лінії – мрія перфекціоністів та необхідна умова для будівництва. Лазерний нівелір схожий на далекомір проекцією лазерного променя, однак його завдання – не вираховувати відстань, а проводити ідеально рівну лінію. При відхиленні від правильного положення нівелір посилає переривчастий промінь або подає звуковий сигнал, а у деяких моделях за невеликих відхилень вирівнюється сам. Недорогі нівеліри мають один промінь, складніші – декілька, для роботи в різних площинах.

Пиловловлювачі

Пиловловлювач

Одна маленька дірка у стіні дорівнює помітній купі пилу на підлозі. Іншого виходу, ніж прибирати його вручну, не було, доки не вигадали пиловловлювачі. Це маленькі пристрої, які самі приклеюються до гладких стін і збирають пил, що летить від свердла. Вловлювача на трохи більше ніж 20 см3 пилу достатньо для свердління 10 отворів діаметром 6 мм. Пристрій працює на батарейках і збирає пил у невеликий контейнер. 100% непотребу він не виловить, але прибирати все одно потрібно буде набагато менше. Оцінити зможуть ті, хто сам і свердлить, і прибирає.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...