Депутати Закарпатської облради звернулися до правоохоронців через протизаконні дії ексголови Петрова (ФОТО, ВІДЕО)

01.11.2021 14:45 1045 0
Депутати Закарпатської облради звернулися до правоохоронців через протизаконні дії ексголови Петрова (ФОТО, ВІДЕО)

За круглим столом 1 листопада зібралися депутати, обурені намаганням Петрова заблокувати роботу обласної ради та самовільно перенести пленарне засідання, а також видаленням з вебсайту облради документу, що офіційно підтверджував зняття Олексія Петрова з посади голови.

За словами Володимира Чубірка, який був головуючим на засіданні 28 жовтня, голова ради не мав права одноосібно переносити або відміняти сесію, яка збиралася в минулий четвер – це перевищення влади (стаття 365 Кримінального кодексу України).

А стирання з сайту обласної ради всіх рішень, поіменних голосувань та інших документів першого пленарного засідання четвертої сесії – це самоправство всупереч постанов законопорядку (стаття 356).

Серед видалених рішень, за які проголосували на сесії, є ті, котрі стосуються постачання кисню для закарпатських лікарень. У понеділок, 1 листопада, довелося заново здати поіменне голосування, рішення та додатки до них і віддати на підпис заступнику голови ради – єдиному керівнику, який на сьогодні має повноваження.

Також, вбачаючи у діях Олексія Петрова порушення закону, обласні депутати вирішили спрямувати заяву до поліції та прокуратури. 

Читайте також:

Теги: Облрада
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...