Поліція опечатала кабінети: що відбувається в Закарпатській облраді?

01.11.2021 10:53 1874 0
Поліція опечатала кабінети: що відбувається в Закарпатській облраді?

За інформацією з певних джерел, Олексій Петров із Василем Іванчом намагаються заблокувати роботу ради. Сьогодні зранку, 1 листопада поліція почала опечатувати кабінети Закарпатської обласної ради. Наскільки відомо, це відбувається за заявою одного з чиновників установи, через ніби то втручання в роботу серверів. 

Нещодавно видання "Перший" публікував інші казуси, які відбувалися у Закарпатській обласній раді, це і спроба вимкнути світло керівником апарату облради, щоб знайти спосіб видалити документ про звільнення Петрова. Згодом інформація надійшла і про затримання керівника апарату облради Гузинця - усе це відбулося за один день. Цьому передували події 28 жовтня, на сесії облради за рішення про дострокове припинення повноважень голови ради проголосували 35 депутатів.

 Громадський правозахисник Віталій Грегор зазначив у себе на сторінці у Фейсбук, що це справа рук самого екс-голови обласної ради Олексія Петрова.

 Цирк в Закарпатська обласна рада триває. Поліція опечатала кабінети голови загальної канцелярії, за заявою Петрова. Як же він тримається за посаду, - йдеться у його дописі. 

Додамо що у п'ятницю на сайті Закарпатської облради з'явилося рішення сесії про відставку Олексія Петрова. Але згодом, стало відомо, що керівник апарату Закарпатської облради намагався видалити рішення про звільнення Петрова.

 

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...