Головна » Життя

Депутати облради обговорять практичну реалізацію Концепції «Нова українська школа» в Закарпатті

Розробники проекту рішення - департамент освіти і науки ОДА

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення “Про внесення змін до Програми розвитку освіти Закарпаття на 2013 – 2022 роки (зі змінами)”.

У пояснювальній записці зазначається, що проект рішення підготовлений з метою практичної реалізації Концепції „Нова українська школа”, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р, апробації навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах упровадження  нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти та підтримки молоді регіону  у здобутті вищої освіти.

Розробники проекту рішення – департамент освіти і науки ОДА, наголошують, що зміни до Програми дадуть можливість сконцентрувати зусилля місцевих органів виконавчої влади, громадськості на виконанні визначених завдань  у галузі освіти.

Фінансове забезпечення виконання Програми здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством, відповідно до Заходів та джерел фінансування „Програми розвитку освіти Закарпаття на 2013 – 2022 роки”.

Так, у новій редакції на реалізацію завдань і заходів Програми разом: з обласного бюджету – 267, 0 млн. грн., інші джерела -13,8 млн.грн.

Виконання проекту рішення забезпечить поліпшення умов виховання у дошкільних навчальних закладах, навчання учасників всеукраїнського експерименту за темою „Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти”, створить умови для підвищення індексу людського потенціалу та рівня освіти, підготовки фахівців для потреб регіону, поліпшення якості освіти в цілому та її сталий інноваційний розвиток.

Прес-служба Закарпатської облрад

Реклама
Наступна публікація: