Сім'я - це найголовніша цінність в нашому житті. Чимало свят в календарі присвячені як сім'ї в цілому, так і окремим її членам. 15 травня відзначається Міжнародний день сім'ї 2021, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. А 8 липня відзначається державне свято День сім'ї України. У цей день заведено привітати всіх членів своєї родини, подякувати їм за все і обмінятися подарунками. У День сім'ї можна разом сходити на пікнік, адже сьогодні вихідний. Свято також має соціальне значення: в цей день проводяться фестивалі, конференції та дискусії, присвячені проблемам сім'ї.

Привітання з Днем сім'ї 2021

День сім'ї / фото pinterest.com
У день сім'ї забудьте сварки, Всі образи і розбрати, Ви один одному посміхніться І міцніше обійміться. Нехай у вас все буде гаразд, У будинку теплом-дружно — складно, Щоб багато років чудесних Були ви, звичайно, разом!
День сім'ї 2021 / фото pinterest.com
Есть в жизни ценности большие, Их не продать и не купить. И отмечают во всём мире Международный день семьи! Пусть счастье входит в каждый дом, Пусть в доме пахнет пирогом, Пусть звонкий смех детей звучит, Любовь всегда в семье царит!
День сім'ї 2021 / фото pinterest.com
Ви сім’ї ваші бережіть. Згадуйте добрим словом, Увагою не обійдіть, Зігрійте ласкою, любов’ю, або й сльозами окропіть. Так дерево сильнішим стане І буйним цвітом зацвіте, Огорне ніжно вас гілками Й корінням глибше проросте.
День сім'ї 2021 Україна / фото pinterest.com
Сім’я - це щастя, любов і удача, Сім’я - це влітку поїздки на дачу. Сім’я - це свято, сімейні дати, Подарунки, покупки, приємні витрати. Народження діток, перший крок, перший лепет, Віра в найкраще, хвилювання і трепет. Сім’я - дружна праця і вічні турботи, Сім’я - це багато вдома роботи. Сім’я - це складно. Сім’я - це важливо. Сім’я - це коли Все на світі можливо.
Привітання З Днем сім'ї 2021 / фото pinterest.com
Пусть будет так: В семье — любовь, В работе — уважение. Успехов, радости, труда И чуточку терпения! Желаем в доме всё иметь, Желаем в жизни все успеть, Здоровье, бодрость сохранить И много-много лет прожить!
З днем сім'ї привітання / фото pinterest.com
Семья — это счастье, мы ею богаты, Давайте семьей будем мы дорожить! Желаю всем семьям я в светлую дату Дружно, счастливо и радостно жить! Пусть в каждой семье будет мир и достаток, Чтоб в доме царили тепло и уют, Пусть в семьях всегда будет только порядок И море чудесных и светлых минут!
З Днем сім'ї листівки / фото bonnycards.ru
Справжня цінність в житті - це рідні та близькі люди. Вітаю з Днем сім'ї і бажаю взаєморозуміння, щастя, райдужних планів і безлічі цікавих занять. Нехай сім'я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в неприємностях. Любові, краси, світлого майбутнього, достатку і спільного розвитку! *** Без перебільшення можна сказати: сім'я — це найважливіше, чим багата людина. Опора, тил, підтримка, розуміння. Нехай же сьогодні кожен згадає про своїх рідних і близьких, подзвонить, напише, привітає і порадіє за те, який скарб у нього є. З Міжнародним днем сім'ї, дорогі!
З Днем сім'ї картинки / фото bonnycards.ru
Нехай сім'я для кожного залишається завжди на першому місці! Адже справжнє щастя - це любити і бути коханим, відчувати на собі турботу і підтримку рідної людини. Нехай в кожному будинку не замовкають дитячий сміх і тупіт маленьких ніжок. Нехай панує у вашому домі спокій і мир! *** Зі святом, з днем сім'ї! Нехай зустрічі будуть теплими, а розставання безболісним. Нехай добрим і щасливим буде кожен день. Бажаю щастя, радості, здоров'я і терпіння. Нехай свято буде радісним в кожну мить.