Чехія поділила країну на чотири карантинні зони

03.08.2020 21:47 2201 0
Чехія поділила країну на чотири карантинні зони
Епідемічна ситуація в Чехії стабільна, небезпечних регіонів немає Чеська Республіка поділила регіони на чотири карантинні зони відповідно до епідеміологічної ситуації. Країну розділили на білу, зелену, жовту і червону зони. Про це заявив міністр охорони здоров'я Чехії Адам Войтех. За його словами, так званий "світлофор" є системою раннього попередження про поточну епідеміологічну ситуацію в регіонах.
"Хорошою новиною є те, що у нас немає жовтих і червоних районів, 9 з них зелені, а інші білі. Поки у нас немає ризику передачі в спільноті", - зазначив Войтех.
Він пояснив, що білий колір означає нульовий або незначний ризик зараження, зелений колір - виникнення захворювання без передачі в спільноті, жовтий колір - початок передачі в спільноті, а червоний - збільшення або постійну передачу інфекції.
"Світлофор" створений на основі даних Інституту медичної інформації та статистики і враховує 25 різних параметрів. Список регіонів буде оновлюватися міністерством охорони здоров'я щотижня.
 

ДЖЕРЕЛО

Читайте також: Міністр охорони здоров’я розказав, що потрібно зробити на кордоні українцям, які повертаються з країн, де багато хворих на коронавірус https://pershij.com.ua/shcho-robyty-zakarpatskym-zarobitchanam-iaki-povernulysia-z-chervonoi-zony/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram  
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...