Битва лідерів: "Минай" долає "Калуж" (фото, відео)

23.09.2018 11:11 195 0
Мокре поле налаштовувало всіх сьогодні на швидкий футбол і команди дійсно показали максимальні швидкості, особливо це стосувалося господарів. Минайці з впевненістю контролювали м’яч і розігрували свої комбінації. На 7-ій хвилині Стасюк з лівого краю увійшов у штрафну і віддав Пиняшку, той відкотив Гегедошу і Роберт з 6 метрів відкриває рахунок Не відкладаючи справу у довгий ящик біло-голубі далі тиснули на ворота Герича. За хвилину Гегедош у боротьбі із двома захисниками виборов м’яч і скинув під удар Пиняшку, удар якого пройшов біля дальньої «шістки». На 13-ій хвилині Микуляк навісив зі штрафного справа, Гегедош вискочив найвище та пробив над воротами. Вже в наступній атаці, яка прийшла з правого флангу, господарі забили вдруге. Пиняшко змістився з флангу в центр, обігрався з Гегедошом і віддав Кобіну, якому завадили пробити з 12 метрів та круглий відскочив на лівий край штрафної, де якраз чатував Кополовець – 2:0. За дві хвилини Кобін вивів Гегедоша практично один в один і форвард катнув м’яч повз кіпера та захисник Калуша вибив з лінії воріт. Звісно така гра не могла подобатись наставнику гостей і він ще до перерви провів дві заміни, які були спрямовані на укріплення захисту. Лише на 38-ій хвилині вперше заявив про себе кращий бомбардир калушців Скакун, пробивши з 20 метрів. У другому таймі нічого не змінилось – Минай перегравав лідера чемпіонату і тримав його на безпечній відстані від своїх воріт. На 51-ій хвилині Стасюк віддає на Гегедоша, який одразу пробив з гострого кута з лівого краю, голкіпер відбиває. На 64-ій хвилині Пиняшко пальнув зі своєї «базуки» з 19 метрів, кіпер переводить на кутовий. У гостей найгострішим виявися удар Матвіїва з 28 метрів, м’яч пройшов поряд зі дальнім кутом. На 77-ій хвилині Кобін відкотив Пиняшку, який здавалось вже заб’є з 17 метрів та захисники суперника кинулись під удар і м’яч рикошетом пішов трохи вище воріт. Збільшити перевагу міг Яромир Лобода, який потужним пострілом по центру з 18 метрів струсонув поперечку. Читайте також: Століття тому: як на Тисі переправа діяла? Підопічні Харьковщенка переривають безвиграшну серію в іграх з Калушом і виходять на перше місце в турнірній таблиці. Тепер у кубковій зустрічі вони прийматимуть Миколаїв у ранзі лідера Другої ліги. ФК «Минай» – ФК «Калуш» 2:0 Голи: Гегедош, 7, Кополовець, 13. Минай: Сергій Мелашенко, Василь Беца, Владислав Образцов (Максим Минайленко, 68), Ігор Ощипко, Петро Стасюк, Максим Гавриленко, Владислав Микуляк (Яромир Лобода, 85), Василь Кобін, Михайло Кополовець (Олексій Шпак, 77), Василь Пиняшко (Стефан Федак, 82), Роберт Гегедош (Анатолій Нурієв, 72). Запасні: Владислав Сидоренко, Іван Капустей, Михайло Бабій, Дмитро Бабенко, Едуард Сухомлин. Тренер – Ігор Харковщенко. Калуш: Роман Герич, Анатолій Ульянов, Андрій Кохман (Ярослав Матвіїв), Антон Антошин, Данило Книш, Володимир Заваляк (Роман Николишин, 36), Владислав Андрусенко (Дмитро Гемега, 62), Валерій Кучеров (Ярослав Олевич, 28), Дмитро Скакун, Остап Ілюк, Олег Матушевський (Руслан Дедух). Запасні: Богдан Кузів, Владислав Танчин. Тренер – Василь Малик. https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=T00nS6cXMBA