Боржників за комуналку очікує "сюрприз": Кабмін змінив правила

01.10.2018 09:12 18 0
Боржників за комуналку очікує "сюрприз": Кабмін змінив правила
Мова йде про несплату платежів за утримання будинку та прибудинкової території. Про це йдеться в постанові уряду №711, пише видання fakty.ua Залучати до роботи будуть тільки за бажанням. Наприклад, якщо власник однієї з квартири не має матеріальної можливості оплатити рахунки, за згодою ОСББ він може пофарбувати під’їзд, облагородити прибудинкову територію і т. п.
«Рішення спрямоване на забезпечення гарантованого законом права співвласників багатоквартирного будинку скористатися можливістю погасити заборгованість, яка виникла у них перед об’єднанням співвласників такого будинку з обов’язкових платежів і внесків на утримання будинку, шляхом проведення робіт щодо утримання спільного майна в багатоквартирному будинку», — йдеться в документі.
Вартість виконаних робіт також оцінить ОСББ. Причому їх вартість не може бути більше суми боргу. Якщо ж для роботи, наприклад, потрібна фарба, її можуть купити або за рахунок ОСББ, або ж включити ці витрати в рахунок боргу. Нагадуємо: «Патрульні будні»: ужгородець намагався підірвати три будівлі (ВІДЕО)
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...