Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Церковне закулісся

Блаженніший Онуфрій та інші ієрархи УПЦ ігнорують запрошення на «Об’єднавчий Собор»

Спікер УПЦ назвав такі дії Фанара «глобальним церковним рейдерством всеправославного масштабу».

Як повідомляє “Союз православних журналістів”, Блаженніший Онуфрій, а за ним і інші ієрархи УПЦ, які отримали запрошення на «об’єднавчий Собор», відправляють їх без відповіді відправнику – назад на Фанар.

Блаженніший Онуфрій, отримавши від патріарха Варфоломія лист із запрошенням на «Об’єднавчий Собор», запечатав послання в конверт і без відповіді відправив назад автору. Так само мають намір вчинити й інші архієреї УПЦ, відсилаючи назад запрошення. Про це СПЖ стало відомо з неофіційних церковних кіл.

Також нагадаємо, що патріарх Варфоломій розіслав запрошення на «Об’єднавчий Собор» єпископату УПЦ. При цьому, частина послань були адресовані не самим ієрархам, а головам місцевих адміністрацій, які викликали архієреїв «на килим» для вручення документа, а також особисто переконували єпископів бути присутніми на «Соборі».

У конверті із запрошенням кожен єпископ також отримав копію листа патріарха Варфоломія Блаженнішому Онуфрію, де повідомлялося, що в разі неявки на «Об’єднавчий Собор» Фанар буде вважати Митрополита Онуфрія розкольником. Спікер УПЦ протоієрей Микола Данилевич вже назвав такі дії Фанара «глобальним церковним рейдерством всеправославного масштабу».

Нагадуємо, То ж в скільки обійдеться закарпатцям розмитнити авто на єврономерах

Читайте також: Закарпаття пам’ятає: у кафедральному греко-католицькому соборі Ужгорода провели літургію в пам’ять про страшну трагедію 1988 року у Вірменії (ФОТО)


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...