Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

То ж в скільки обійдеться закарпатцям розмитнити авто на єврономерах

"Та методика оцінки транспортних засобів (євроблях) яку запропонував Центральний апарат ДФС є єдино правильною, та не обговорюється", - настирливо наполягає Кривицький.

Як повідомляє прес-служба”Незалежної служби новин”, митниця за те, щоб правила при оцінці автомобілів європейської реєстрації (євроблях) для всіх були рівні, про це зазначив у спілкуванні з в.о. заступником голови Державної фіскальної служби України паном В.Кривіцькимначальник Закарпатської митниці.

“У цивілізованих країнах Schwacke – це каталог цін на транспортні засоби, призначений для досить вузького кола автоекспертів. В Україні шваке – це діагноз теперішньому керівництву залишків митної служби. Бо вони реально на голову швакнуті. Тема “євроблях” і так смердюча, а ці діячі лише добавляють одору з оцінкою вартості блях при митному оформленні”, – зазначається у повідомленні.

Уривок аудіозапису із нещодавнього селектору під головуванням Віктора Кривіцького по темі оформлення євроблях, яке представили виданню Bloginside.in.ua, дозволяє скласти загальне уявлення про професійний рівень і культуру спілкування швакнутих.

“Та методика оцінки транспортних засобів (євроблях) яку запропонував Центральний апарат ДФС є єдино правильною, та не обговорюється”, – настирливо наполягає Кривицький.

Також зазначається, що якщо із митної оцінки б/у авто вони зробили такий цирк, що вже казати про більш серйозні питання…, наприклад реформування митних органів та ліквідацію корупційного монстра – Фіскальної служби.

Schwacke – не більш і не менш як джерело інформації при аналізі ризиків під час контролю митної вартості вживаних автомобілів. Багатьох факторів (наприклад реальний технічний стан, укомплектованість) каталог не може врахувати повною мірою.

А начальник митниці, який намагався довести цю тезу до “швакнутих”, на наш погляд – молодець! Але на превеликий жаль швакнуті і здоровий глузд – поняття несумісні.

Це той випадок коли заступник голови ДФС не є фахівцем з митної справи, і це є дуже небезпечним, хочеться сказати прецедентом (але це не так, це вже правило).

Нагадуємо, В Україні запровадять нові стандарти якості деревини

Читайте також: На Закарпатті за останню добу горіли дві надвірні споруди та два обороги з сіном


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...