Аналогове телебачення, попри рішення суду, змусили вимикати в Адміністрації Президента?(ВІДЕО)

Керівництво регіональних філій Концерну радіомовлення та телебачення заявляють, що про рішення суду не знало. А от не на камеру джерела у Концерні кажуть: вимикати сигнал, попри все, змусила влада, передає 24 канал.
Відключити аналогове телебачення в Україні планували ще у 2017 році. Дату декілька разів переносили і в січні 2018 року уряд все ж ухвалив план переходу на цифрове мовлення з 1 вересня. Кабмін продовжив роботу аналогового мовлення лише на територіях, що межують з Росією та окупованими територіями до травня наступного року. Однак, напередодні суд заборонив вимикати аналоговий сигнал взагалі. Суд на Рівненщині підтримав позов місцевої жінки про забезпечення аналоговим мовлення. Та у Львівському передавальному центрі кажуть, заборони не бачили. Джерело у концерні радіомовлення та телебачення запевняє: вимикати попри рішення суду просили в Адміністрації президента. Тож фактично керівництво держави пішло на відкрите порушення закону, щоб насильно впровадити цифрове мовлення, до якого Україна ще не готова фізично."Мають змогу приймати цифрове телебачення десь до 60% населення Львівщини, і гірше всього, що Карпатський регіон у нас не покритий цифровим телебаченням. Однозначно там люди будуть обмежені в доступі до інформації", – сказав директор Львівської філії Концерну радіомовлення та телебачення України Юрій Пінкевий.
Що ж буде з концерном РРТ теж не відомо. Адже близько половини доходів отримував від трансляції аналогового телебачення. У серпні за борги вже вимкнули Миколаївську філію. У черзі ще сім. Тож цілком можливо, що хтось вже зацікавився майном концерну, і радо прибере його до рук після банкрутства. Для України – звична схема. Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Кабміні назвали терміни підвищення “мінімалки” та пенсій Читайте також: “Буду гризти пол, землю, но я дойду” – ужгородка пройшла в популярне кулінарне ТВ-шоу (ВІДЕО)"Ми фактично підставили нашу країну під певну інформаційну кризу. Уявімо собі, що громадяни глухих сіл приєднаються на якісь супутники. Як завжди наші громадяни вирішать зекономити і приєднаються до піратських супутників, а там можуть бути і російські канали", – прокоментувала директорка громадської організації Детектор медіа Галина Петренко.
Коментарі - 0