Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Амбулаторія, перинатальний центр, туберкульозна лікарня: в ОДА розповіли про стратегічні проекти медичної галузі Закарпаття

Про перспективи розвитку медичної галузі Закарпаття під час засідання Ради регіонального розвитку Закарпатської області розповів керівник краю Геннадій Москаль.

Як йдеться у повіомленні на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА, у першу чергу, Геннадй Москаль наголосив, що в області за останні три роки не закрито жодного медичного закладу, навпаки – за цей період відкрито вісім пунктів базування екстреної медичної допомоги.

“Це нові робочі місця і можливість оперативного надання людині лікарської допомоги. Крім того, додатково відкриті три сателітні відділення програмного гемодіалізу, що значно покращує якість медичної допомоги людям із нирковою недостатністю”, – зазначив Геннадій Москаль.

З наступного року на Закарпатті почнеться будівництво 21-ї сучасної амбулаторії в сільській місцевості, які значно покращать якість надання первинної медичної допомоги. Кошти на будівництво амбулаторій виділені з Державного бюджету і вже знаходяться в області. Наразі розробляється проектно-кошторисна документація, окремі проекти вже проходять експертизу. Будівництво деяких амбулаторій почнеться ще до кінця поточного року.

Також зазначається, що крім того, заплановано спорудження перинатального центру в обласній клінічній лікарні імені А. Новака. Наступного року буде виготовлено проектно-кошторисну документацію, а саме будівництво здійснюватиметься за рахунок Державного фонду регіонального розвитку у 2019-2020 рр.

“Важливою є реалізація міжнародного проекту в галузі. У вересні цього року в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» ми підписали грантовий договір на будівництво туберкульозної лікарні на 100 ліжок у Закарпатській області, який передбачає виділення 5 мільйонів 400 тисяч євро”, – повідомив голова облдержадміністрації.

Нагадаємо, що під час засідання Ради регіонального розвитку було озвучено ключові напрямки розвитку галузей інфраструктури, транскордонного співробітництва, екології, освіти, спорту, медицини, культури, туризму в області на 2019-2021 рр.

Нагадуємо, До уваги закарпатців: електронний поліс страхування на автівку, що треба знати

Читайте також: У Мукачеві скаржаться, що не можуть “достукатися” до аварійників (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...