Головна » Ексклюзив

61 питання: сьогодні в Мукачеві сесія міської ради (Порядок денний)

Продаж нерухомості громади в центрі Мукачева, викуп комунальних земель, зміни до бюджету, реорганізація закладів освіти та питання ОТГ - у Мукачеві сесія міськради.

У четвер, 28 листопада, мукачівські обранці зберуться на чергову,  68 сесію міської ради VII скликання.
За інформацією сайту “ПЕРШИЙ.com.ua“, під час сьогоднішньої сесії депутати голосуватимуть понад шість десятків рішень.

Значну частину з переліку проектів рішень до розгляду нинішньої сесії складають протокольні рішення, що стосуються змін назв та затвердження положень відділів і управлінь міської ради та ЦНАПу.

Також, на порядку денному ряд питань у сфері землі та комунальної власності. Зокрема, депутати голосуватимуть затвердження умов продажу та повідомлення про проведення електронних аукціонів з продажу ряду об’єктів малої приватизації, які розташовуються в самому центріі Мукачева.

Крім цього, надаватимуть дозвіл на передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу та проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу, а також змінюватимуть цільове призначення земельних ділянок.

Разом із цим, сьогодні мукачівські обранці голосуватимуть рішення Про затвердження Положення про цільовий фонд Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, а також вноситимуть зміни до місцевого бюджету міста Мукачево  на 2019 рік.

Водночас, зазначимо, як повідомляв “ПЕРШИЙ.com.ua” раніше, у Мукачеві мають намір реорганізувати ряд навчальних закладів – відомо, які саме та що мають знати працівники (Проекти рішень) Ці рішення стосовно реорганізації також прийматимуть під час сесійного засідання.

Також, до розгляду сесії винесено і ряд проектів рішень у сферах культури, медицини, економіки та соціального захисту.

Окрім цього, прийматимуть депутати і рішення, що стосуються бюджету приєднаних до міської ОТГ сіл Нижній Коропець та Шенборн, а також голосуватимуть ряд рішень що стосуються с. Павшино.

До уваги читачів сайту “ПЕРШИЙ.com.ua” публікуємо Порядок денний 68 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання:

Як працюють мукачівські обранці дивіться у прямій трансляції з великої зали міської ратуші:

Саша Клімова

Нагадуємо, Скандал на Перечинщині: за жаб – кримінальне провадження

Читайте також: Споживачів Закарпаття попередили про нову ціну за електроенергію

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...