Зимова сплячка: ведмедів на Міжгірщині вже готують до сну (ФОТО)

05.09.2020 11:00 234 0
Зимова сплячка: ведмедів на Міжгірщині вже готують до сну (ФОТО)

До зимового сну ведмедів готують вже з вересня.

Про це повідомили  в Синевирська Об'єднана Територіальна Громада. Всім ведмедям збільшили харчовий раціон на 25 відсотків. Таким чином, посилено харчуючись, клишоногі нагулюють товстий шар жиру на зиму. З настанням осені у ведмедів фізіологічно збільшується потреба у їжі, появляється «ведмежий апетит». Тридцяти трьом мешканцям реабілітаційного центру почали видавати втричі більше різноманітних харчів: хліба, борошна, моркви, яблук, кавунів та інше.
«Порівняно із весняною вагою, ведмідь повинен набрати ще 50 відсотків маси тіла, — розповідає ветеринарний лікар Центру реабілітації бурих ведмедів Михайло Маслей. – Деякі нагулюють аж 15-20-ти сантиметровий шар жиру. Тепер найкращий апетит у нашому центрі мають найбільші ссвавці- ведмеді Беня, Дюрій, Малиш».
Запас жиру під шкірою підтримує ведмедя кілька зимових місяців поки він спить. Оскільки мета реабілітаційного центру — повернути тваринам природні інстинкти, то його фахівці роблять все для того, щоб всі ведмеді на зиму влягалися спати.   [gallery ids="254815,254816,254814,254813,254812,254811"] Читайте також: Почув “заклик” про допомогу маленької собачки і кинувся допомагати її господареві https://pershij.com.ua/sobaka-iz-zakarpattia-stav-heroiem-riatuvalnykom-roku-foto/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram    

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...