Зустріч GoldWing триває на Ужгородщині (фото, відео, ОНОВЛЕНО)

01.09.2018 12:11 29 0
Зустріч GoldWing триває на Ужгородщині (фото, відео, ОНОВЛЕНО)
Він проходить в Україні вдев’яте. Treffen у перекладі з німецької означає “зустріч”. Щоразу сюди приїжджає чимало іноземців. Цього року на український мотозліт приїхали учасники з більш ніж 30 країн Європи та світу. Водночас реєстрація на участь ще триває, байкери поки з’їжджаються. Читайте також: Без шашликів нема свята: мукачівські «першачки» малюють у диму (відео) Організатори підготували для гонщиків насичену розважальну програму: яскравий парад вогнів, парад націй і незвичайні конкурси. Так, на другий день фестивалю байкери вирушили на екскурсію в одну з найдавніших українських фортець – Мукачівський замок “Паланок”.
Я приїхав сюди з другом. 6 років тому я вже був в Україні – в Одесі, мені дуже подобається українська їжа. Для мене байкарство – це передусім свобода. На байку вже 8 років, моя сім’я підтримує моє захоплення, – розповів байкер із Болгарії Мартін Петров.
Міжнародний мотозліт GoldWing Treffen триватиме до 2 вересня, - пише uatv.ua https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=loNNG8t1ydw  
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...