Головна » Життя

“Золото та срібло”: журналісти “Першого кабельного” перемогли у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт

Тема конкурсу «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

У Мінрегіоні відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2019 році.

Список переможців

У номінації «Онлайн-публікація»:

  • Диплом І ступеня – Анна Романенко, «5 років децентралізації на Черкащині: здобутки і перспективи (ТЕСТ)» (ТОВ «Інформаційне агентство «Вичерпно», м. Черкаси);
  • Диплом ІІ ступеня – Галина Халимоник, «Бюджет Біляївської ОТГ за кілька років в інфографіках: що виграла громада від децентралізації» (Інтернет-видання «Біляївка.City», м. Біляївка Одеської області);
  • Диплом ІІІ ступеня – Світлана Спасібіна, «Чому ОТГ – це не в мінус? Пояснюємо на досвіді черкаських громад» (Інтернет-видання «Вісімнадцять три нулі», ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000», м. Черкаси).

У номінації «Стаття у друкованому ЗМІ»:

  • Диплом ІІ ступеня – Олена Нечипуренко, «Чаплинська ОТГ: об’єднання підняло села» (Херсонська обласна газета «Новий день», м. Херсон);
  • Диплом ІІ ступеня – Наталія Усенко, «Як у Набутівській ОТГ села «оздоровлюють» (ТОВ «Редакція газети «Сільські обрії», м. Черкаси);
  • Диплом ІІІ ступеня – Олег Батурін, «Як у Каланчаку навчились гроші рахувати» (ТОВ «Редакція газети «Новий день», м. Херсон).

У номінації «Радіоматеріал»:

  • Диплом І ступеня – Михайло Мартинко, «Аспект: децентралізація у Нижній Дуванці та Новопскові» (Філія ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Регіональна дирекція UA: Донбас», радіо «Пульс», м. Сєвєродонецьк Луганської області);
  • · Диплом ІІ ступеня – Олександр Бабуров, «Форпост Тростянецької громади» (ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Сумська регіональна дирекція», м. Суми);
  • Диплом ІІІ ступеня – Володимир Пищик, «Децентралізація з людським обличчям» (ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Дирекція «Українське радіо» Творче об’єднання «Перший канал»).

У номінації «Відеоматеріал»:

  • Диплом І ступеня – Юлія Коротких , Віктор Павлиш, Денис Андреєв: «Я хочу жити в громаді» (Приватне підприємство Телерадіокомпанія «Перший кабельний», м. Мукачево Закарпатської області);
  • Диплом ІІ ступеня – Тетяна Москаль , Денис Андреєв: «Децентралізація – реформа шалених можливостей» (ТРК «Перший кабельний», м. Мукачево Закарпатської області);
  • Диплом ІІІ ступеня – Наталя Куліді, Олександр Моренко, Євгеній Олінський: «Що буде з селами і селищами Дніпропетровщини, які не увійшли до громади?» (Приватне акціонерне товариство «Телевізійна служба Дніпропетровська», 34-й телеканал», м. Дніпро Дніпропетровської області).

Фіналісти конкурсу отримують дипломи Міністерства розвитку громад та територій, а також грошові призи від Ради Європи (від 10 до 20 тис. грн). Наступного року на них чекає візит на міжнародний захід (про візит переможців конкурсу-2018 можна дізнатись ТУТ).

Конкурс започаткований у 2016 році як спільна ініціатива Ради Європи та Мінрегіону. З 2017 року головним організатором Конкурсу є Міністерство.

Нагадуємо, Ранкова ДТП: у Мукачеві перша “жертва” снігопаду (ВІДЕО)

Читайте також: Погода не жартує: на Закарпатті друга за ранок ДТП через сніг (ФОТО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...