Знову "зекономили"? – у Мукачеві вже руйнується покриття новостворених майданчиків у сквері в середмісті (Фото / Документ)

06.05.2019 13:44 98 0
Знову "зекономили"? – у Мукачеві вже руйнується покриття новостворених майданчиків у сквері в середмісті (Фото / Документ)
В рамках міської програми Бюджет громадських ініціатив тут реалізують проекти-переможці  ініціативної групи "Сусіди" - "Реконструкція скверу із створенням мультиспортивних майданчиків по вул.Валенберга у м.Мукачево". Не встигли містяни натішитись новоствореними у середмісті мультиспортивними та дитячим майданчиками, як окремі фрагменти штучного покриття (на двох із трьох з них) почали розсипатися просто на очах. Слід зауважити, що роботи по встановленню покриття на згаданих майданчиках проводились восени минулоріч, а отже, не протрималось і півроку. Водночас, варто зазначити, що вартість виконання робіт по згаданому об’єкту, згідно з укладеними договорами, становить 4 млн. 510 тис. 377 гривень Замовником виступає Управління міського господарства, а підрядник (згідно з відомостями про завершену закупівлю), переможець тендеру, на порталі держзакупівель "Рrozorro" значиться ФОП Островка Михайло Михайлович з яким і були підписані договори на виконання робіт по згаданому об’єкту. Разом із цим, в укладеному Договорі 22-Б від 08.08. 2018 року чітко прописано, що підрядник гарантує якість закінчених будівельних робіт визначених у проектній документації та можливість експлуатації об’єкта будівельних робіт відповідно до Договору протягом 10-ти років після прийняття об’єкта за умови проведення щорічного технічного обслуговування, яке здійснюється за окремими угодами. При цьому, підрядник, у разі виявлення дефектів (недоліків), зобов’язаний прибути на протязі трьох днів з моменту отримання відповідного письмового повідомлення для складання двостороннього акту, а також усунути виявлені дефекти за власний рахунок. Строк виконання цих робіт не повинен перевищувати 14 днів, якщо сторонами не погоджено інші терміни. До уваги читачів сайту "ПЕРШИЙ.com.ua" публікуємо тексти відповідних договорів, а також фото на яких видно стан штучного покриття майданчиків.
Також, ситуацію щодо реалізації згаданого проекту Бюджету громадських ініціатив прокоментував член постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин Юрій Кравчук. "Мукачівці повинні навчитися ставитися до комунальної власності, як до своєї. Тільки тоді місто не буде витрачати величезні кошти на ремонт чи відновлення того, що вже збудовано. Одним з вдалих прикладів відповідального ставлення є реалізація громадських ініціатив. Візьмемо парк по вулиці Валленберга: мешканці навколишніх будинків не тільки відвоювали цей парк від загарбників, а й здійснили проект, за яким міська влада була змушена відновити парк з дитячими та спортивними майданчиками, доріжками, лавицями, освітленням. Протягом усього часу реконструкції парку вони уважно слідкували за виконанням робіт, вносили свої пропозиції та зміни щодо якості матеріалів, тощо. А тепер, коли проект частково завершений, вони слідкують за збереженням майна. Звичайно, вони знають і контролюють також гарантійні терміни щодо виконаних робіт. Коли усе місто, усі мешканці будуть так слідкувати за нашою спільною власністю - нам не потрібні будуть ні муніципали, ні сотні правоохоронців. Наразі ж, у даному випадку, справа за замовником, Управлінням міського господарства, яке має звернутись до пірядника з вимогою усунути дефекти та недоліки", - зазначив Кравчук.

Саша Клімова

Нагадаємо, Злочину не було, але про нього повідомили: мукачівцю загрожує позбавлення волі до 5 років Читайте також: Що ж насправді буде з авіарейсом “Київ — Ужгород”? Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...