Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Освіта

ЗНО та ДПА 2019: що потрібно знати?

В Україні розпочалась реєстрація на ЗНО

Українські випускники готуються до незалежного оцінювання. В Україні 5 лютого розпочалась офіційна реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 25 березня. Варто відзначити, що для участі у ЗНО необхідно створити спеціальну картку на сайті та підготувати повний пакет документів.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, потрібно створити і заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується з використанням спеціального сервісу “Зареєструватися”, розміщеного на сайті УЦОЯО в рубриці “ЗНО/ДПА”, підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в навчальному закладі (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів та коледжів, які в цьому році закінчують здобуття повної загальної середньої освіти) або відправити його в соотв етствующій регіональний центр оцінювання якості освіти (для випускників минулих років). Отримати від регіонального центру Сертифікат”, – розповіли в центрі.

Разом з тим варто відзначити, що встановлено перелік предметів для державної підсумкової атестації школярів.

ДПА буде проводитися тільки в письмовому вигляді, затверджується в наказі, підписаному міністром освіти Лілією Гриневич.

Випускники 11 класів будуть здавати ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Учні професійно-технічних училищ і коледжів – українську мову, історію України чи математику також писати у формі тестування. Третій предмет здається на вибір – у своєму навчальному закладі.

Після 4-го класу школярі складатимуть іспит з української мови (і читання) або мови національної меншини та з математики.

Учні, які закінчують 9-й клас, здадуть іспит з обов’язкових предметів – математики та української мови. Ще два предмета ДПА виберуть за рішенням педагогічної ради. Зокрема, біологія, географія, іноземна мова, зарубіжна література, українська література, хімія, фізика.

Випускники шкіл проходять ЗНО. Обов’язкове тестування – українська мова та література. Інший обов’язковий предмет на вибір – математика чи історія України. Третій навчальний предмет з переліку: історія України, математика, географія, біологія, іноземна мова (англійська, німецька, або французька), фізика, хімія.

Реєстрація на ЗНО-2019 триватиме до 25 березня

Нагадаємо, Закарпатську зиму відлякуватимуть палачінтами (ВІДЕО)

Читайте також:У Мукачеві художники розмальовують стелі аптеки (ВІДЕО)


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...