Знайти за будь-яку ціну: до справи Василя Гоблика залучили кінологів з Мукачева (ВІДЕО 18+)

23.05.2020 15:04 276 0
Знайти за будь-яку ціну: до справи Василя Гоблика залучили кінологів з Мукачева (ВІДЕО 18+)
Люди не втрачають надії знайти тіло чоловіка та продовжують збиратися в пошукові загони прочісуючи територію поблизу Чорної гори з ранку до пізнього вечору. https://www.facebook.com/pershij.com.ua/videos/1114859588895808/   Кінологи разом з місцевими активістами, друзями та рідними Василя шукають тіло вже близько півтора тижня. Не залишилися осторонь і телевізійники та власкори «Перший.com.ua». https://www.facebook.com/pershij.com.ua/videos/285040672671120/ Нажаль досі ніякого результату немає. Кореспонденти поспілкувались з друзями та знайомими Василя та з’ясували, що: вони заперечують той факт, що у загиблого був пістолет, а тим більше те, що він міг ним погрожувати та залякувати людей. https://www.facebook.com/pershij.com.ua/videos/695638727925140/ Люди стверджують, що знали чоловіка як доброго та не конфліктного та не вірять, що він міг спровокувати конфлікт.
«Наскільки я знаю Василя, всі знали його з хорошого боку, він не міг так вчинити», - розповідає Микола, друг потерпілого.
Пістолет, яким Василь ніби погрожував підозрюваним знайшли в Хусті несправним. Близький друг потерпілого розповідає, що ймовірно Василь був знайомий з своїм вбивцею, так як вони жили в одному районі міста.  Виноградівці впевнені, що до цього злочину причетна і жінка одного з підозрюваних.   Слідство поки з’ясовує її причетність до цієї трагедії, наразі вона проходить, як свідок по цій справі. Мешканці міста рішуче налаштовані знайти зниклого Василя Гоблика та навіть готові зібратися біля будинку можливих вбивць хлопця з метою з’ясування де ж все таки вони заховали молодого чоловіка.   Нагадаємо,   З моменту зникнення хлопця пройшло вже 14 днів, проте десятки людей не втрачають надії знайти тіло Василя https://pershij.com.ua/ridni-ta-druzi-ne-vtrachaiut-nadii-poshuky-vasylia-hoblyka-tryvaiut-foto/   Осіб, що, ймовірно вбили закарпатця, взяли під варту Читайте також:  Всіх небайдужих закликають долучитися до пошуку Василя Гоблика. 
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...