Зменшити ризики стихійних лих на Закарпатті: проект ImProDiReT врятує Солотвинський солерудник (ФОТО)

29.01.2020 11:24 37 0
Зменшити ризики стихійних лих на Закарпатті: проект ImProDiReT врятує Солотвинський солерудник (ФОТО)

Конференція "Дорожня карта вирішення надзвичайної ситуації у смт Солотвино та створення рішень для стійкого майбутнього" покликана підсумувати реалізований план діяльності проекту. Він стартував 1 березня 2018 року і триватиме до 29 лютого 2020.

Вдосконалення Стратегії зниження ризиків стихійних лих у Закарпатській області - важливе питання. Проект ImProDiReT спрямований на захист та підвищення стійкості закарпатського населення та довкілля. Подія вкрай необхідна для Закарпатської області, адже Солотвинський солерудник - ключова тема. Вже більше десяти років він перетворюється на провалля. У солеруднику мільйони тонн запасів солі, потужні лікувальні властивості. Втім, він став радше загрозою. Навколо нього - надзвичайна ситуація, люди знаходяться в зоні високих ризиків. Наразі ситуацію стабілізують. Учасники проекту наголошують на тому, що необхідно вивчити підземний простір, дослідити карстові процеси та земну поверхню. В ході проекту вдалося знайти вирішення проблеми з утилізацією відходів у регіоні. Також серед досягнень - створення карти ризиків та небезпек Закарпаття. Активно працюють над створенням спеціального додатку, за допомогою якого у закарпатців буде можливість повідомляти у відповідні служби та установи про випадки природних небезпек у краї.

Проект фінансований в рамках Механізму Цивільного захисту Європейського Союзу. Він фінансується на 75% Генеральним Директоратом ЄС з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (DG ECHO).

Яна Тимчук

Нагадуємо, Трагедія на Закарпатті: у страшній ДТП загинув багатодітний батько Читайте також: Пластик, мотлох і трупи! Річка Боржава завалена сміттям (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...