Головна » Життя

Зламати вишню, сховати хліб та кинути кільце: найпопулярніші ворожіння на коханого 7 грудня

Найпопулярніші ворожіння в День святої Катерини

Як відомо, 7 грудня, православна церква відзначає День святої Катерини. А відтак, це означає, що самотні дівчата будуть збиратися ввечері та гадати на судженого, долю та пробувати передбачити своє майбутнє.

Ворожіння стосовно весілля

Дівчата по черзі кидають на підлогу перстень так, аби той покотився. Так, у кого з подруг він покотиться в бік порога і ближче за інших опиниться біля дверей, то вважалося, що вона раніше вийде заміж за інших.

Ворожіння стосовно майбутнього

Після ситної вечері красуні беруть шматочок хліба та ховають під власну подушку зі словами: “Суджений мій, приходь до мене вночі, я тебе нагодую”. Після чого лягала спати. Хто насниться – той і буде судженим.

Ворожіння стосовно судженого

Відтак, вночі дівчата пишуть чоловічі імена на 12 аркушах паперу, однак, один залишають порожнім. Опісля клали під подушку і засинали. А вже вранці витягали один і них. Яке ім’я отримали – так і зватимуть судженого. Якщо ж дівчина витягала порожній листок – то весілля найближчим часом чекати не варто.

Ворожіння за допомоги вишневої гілочки

Одне з найпопулярніших ворожінь на Катерину. Так дівчата зривають з вишні гілку та, думаючи про свою долю, ставили її в воду. Якщо вона зацвітала до Різдва, 7 січня, то в майбутньому році дівчина чекала сватів. А якщо квіти не з’являються, то весілля чекати ще нескоро.

Джерело

Нагадуємо, Секс з вчителем в обмін на вступ до ВНЗ: на Мукачівщині поліція перевіряє факт інтимних зв’язків з підлітками

Читайте також: Масштабна пожежа на Тячівщині: палає магазин будматеріалів (ВІДЕО)

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...