Зламане ребро, вибиті зуби та численні забої: чому пацієнт жорстоко відгамселив лікарів під Харковом

23.05.2021 05:30 1442 0
Зламане ребро, вибиті зуби та численні забої: чому пацієнт жорстоко відгамселив лікарів під Харковом
Нічне чергування для двох лікарів у Чугуєві на Харківщині закінчилося побиттям. Медики кажуть - на них накинулися пацієнт та двоє його друзів за те, що їх попросили почекати , адже надавали допомогу дитині. Спочатку дісталося травматологу, а за ним і колезі з терапії. Розкидані папери, плями крові на підлозі та побиті медики. Кімнату Чугуївської лікарні під Харковом розгромив пацієнт і його товариші. Принаймні, так стверджують лікарі. Травму сам пацієнт отримав, коли за кермом мотоцикла врізався в легковик. До приймального відділення його привезли двоє друзів. Їх попросили зачекати, бо перев'язочна вже була зайнята. І це прохання, кажуть у лікарні, неабияк розлютило візитерів.  
"Лікар-травматолог оглянув його. Наклав стерильну серветку на рану. Попросили трошки почекати. Але хворий був у стані алкогольного сп'яніння, клінічно. Почав збуджуватися і неадекватно поводитись", - розповідає заступниця директора Чугуївської районної лікарні Ірина Гаєвська.
  Далі все сталося за лічені хвилини. Попри травмовану ногу, пацієнт накинувся на лікаря. Нажахані медики покликали на поміч чергового терапевта з сусіднього відділення. Терапевтка Олена Борисівна - щойно з-під крапельниць. Тримається за травмовану щелепу та згадує те чергування. Вона натисла  тривожну кнопку та миттю побігла до колег. Уже на порозі зустріла того самого пацієнта, а його товариш у кабінеті товк травматолога.  
"Я просто його відштовхую. І кажу, що зараз приїде, сюди зайде поліція. Ми викликали поліцію. І ось тоді, в той момент, він, мабуть, розгортається, тікає. Оскільки він замахувався кулаком, то цей кулак прилетів мені", - згадує постраждала лікарка Олена Зуйко.
  Влучив в  обличчя. Пані Олені чоловік вибив кілька зубів, а от травматолог опинився на лікарняному ліжку зі зламаним ребром. На милицях і стрибаючи. По обіді в це саме відділення приїздить той самий пацієнт-дебошир. Його рану зашили харківські медики, але нога знову болить. Тож мусів знову звертатися до чугуївських лікарів. Його знову просять почекати, бо мають пацієнтів. І от цього разу він мовчки погоджується. А вже після огляду каже, що винним себе не вважає.  
"Нам відмовилися давати першу допомогу. Нас послали на три букви великих. Сказали: "Хочете - чекайте, хочете - йдіть звідси далеко і надовго. Усе. На цьому грунті ми поскандалили", - стверджує він.

ДЖЕРЕЛО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Затримали "на гарячому": у Мукачеві за лічені години викрили рецидивіста за угон транспорту (ФОТО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...