Зламали акаунт у Facebook: що робити після атаки хакерів

15.10.2018 22:40 1764 1
Зламали акаунт у Facebook: що робити після атаки хакерів
Для хакерів зламати вашу сторінку у Facebook теоретично одне з найпростіших завдань. Загалом, протягом останнього часу атаками піддавалися до 50 мільйонів користувачів, 40 мільйонів – в зоні ризику. Але не панікуйте, вберегти соціальні мережі не так складно, якщо знати алгоритм.
Що робити після хакерської атаки у Facebook
По-перше, зайдіть на офіційну сторінку з повідомленням про атаку (вона повинна бути англійською).
У низу секції помітите напис " Is my Facebook account impacted by this security issue?", якщо аккаунт не зламаний, там буде коротке повідомлення, з якого випливає, що ваш обліковий запис, швидше за все, в безпеці.
У протилежному випадку злам міг бути трьох варіантів:
  1. Ви потрапили в список користувачів, чий телефон і адресу дісталися хакерам.
  2. Ви потрапили в список користувачів, чия особиста інформація профілю, включаючи телефон, пошту, логін, стать, статус відносин, дату народження, типи пристроїв для доступу до мережі, освіту та інші дані, зазначені в профілі, були доступні хакерам.
  3. Ви потрапили в список користувачів, чиї маркери доступу були вкрадені, але чиї дані залишилися недоторканими.
Важливо! не потрібно міняти пароль або кредитку - немає доказів, що постраждали ці дані. Оскільки персональна інформація потрапила до рук до шахраїв, може початися хвиля спам-повідомлень і дзвінків.
Варто перевірити безпеку сервісів, де для верифікації використовуються ваші біографічні дані (наприклад, відповідь на секретне питання, який хакери можуть дізнатися з даних профілю), додати дворівневу авторизацію і т.д
Цікаво, що спочатку у хакерів був набір акаунтів на Facebook, і вони могли автоматично вкрасти токени доступу друзів цих акаунтів, і друзів друзів, отримали доступ до даних на зразок списку їхніх друзів, постів в стрічці, груп.
Дивіться: як відновити доступ до зламаної сторінки у Facebook. https://www.youtube.com/watch?v=0ZJ6q_x8wYI Нагадаємо, В Мукачеві подорожчала на 10 мільйонів дорога до “Сільверленда”
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Олічка Бокоч Стойка

22 лип. 2021 р., 12:37
Добрий день. Будь- ласка, ви можете мені допомогти? Від мене зламали сторінку,я продавала товарі.Тепер вимагають від людей гроші,щоб ніби на моє ім'я мені позичили. Дякую
Loading...