Житель Підвиноградова 16 років бореться за свою пенсію (ВІДЕО)

26.02.2020 15:49 80 1
Житель Підвиноградова 16 років бореться за свою пенсію (ВІДЕО)
До всього у чоловіка діабет, тож питання пенсії турбує краянина ще гостріше, адже навіть на ліки доводиться прохати у дітей.
Детальніше у сюжеті телеканалу "Перший кабельний":
Нагадуємо, Коронавірус близько: КПП «Тиса-Загонь» на Закарпатті названо потенційно небезпечним Читайте також: На Закарпатті зранку штормове попередження: чого очікувати
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Любомир

26 лют. 2020 р., 17:02
Очільницю Управління Пенсійного Фонду України в Закарпатській області Анастасію Пентек давно слідувало б відправити на заслужений відпочинок. Вона так присослася до крісла, мов слимак до виноградної лози. Знайшла для себе тепленьке і хлібне місце, то думає, що там буде, поки не винесуть її вперед ногами. До того часу, поки ця чиновниця керуватиме ПФУ в Закарпатській області, порядку в цій державній структурі не буде. Для себе вона встановила всякого роду накрутки, щзоб отримувати захмарену пенсію, а інші рахує, хай виживають, як ком!у збагнеться. ЇЇ життєве кредо: "Все для себе і тільки для себе. Інші мене не хвилюють. Нічого не бачу й нічого не чую". Ось тому такі, як Янош Сусик, роками добиваються правди і страждають від подібних Пентек А.Ю. Бог їй суддя.
Loading...