Жорсткий карантин в Україні: Президент назвав умову

19.10.2020 22:07 834 0
Жорсткий карантин в Україні: Президент назвав умову

Критичною для медичної системи України ситуація стане, коли буде від 9,5 тисяч щоденних заражень коронавірусом, зазначив Зеленський 

Про це він розповів під час зустрічі з представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, повідомляє пресслужба президента.
"Критичною для медичної системи України ситуація стане, коли буде від 9,5 тисяч щоденних заражень коронавірусом. Якщо матимемо більше 9,5 тисяч інфікованих щодоби, ми будемо змушені запроваджувати жорсткий карантин. Але тоді зупиниться економіка нашої країни й буде дуже складно всім», – наголосив Глава держави.
Він також зазначив, що знизити захворюваність можливо за рахунок зменшення перебування громадян усіх вікових груп в місцях масового скупчення людей.
«Ми можемо знизити кількість заражених і померлих, якщо зменшимо перебування громадян, особливо похилого віку, в місцях масового скупчення людей. Ідеться не лише про церкву, а й про будь-які приміщення та заходи», – підкреслив Зеленський.
Читайте також: Загальна декларація прибуття буде обов’язковою для ввезення (імпорту) товарів до України, у тому числі, з метою транзиту https://pershij.com.ua/z-7-lystopada-v-ukraini-zapratsiuie-zahalna-deklaratsiia-prybuttia-dlia-propusku-cherez-mytnyi-kordon/  Будьте в курсі зПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...