Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Зеленський здійснить мрію мільйонів українців: десять років ув’язнення з повною конфіскацією

Як покарання передбачається позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років

Відповідно до поданого на розгляд Верховної Ради IX скликання законопроекту президента України Володимира Зеленського про покарання за незаконне збагачення, у якості покарання передбачається позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років із забороною заняття певних посад протягом трьох років та конфіскація активів, визнаних набутими внаслідок корупційних правопорушень, передає “ZN,UA“.

“Законопроект передбачає доповнення Кримінального кодексу України відповідною статтею 368-5, що передбачає кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Як свідчить пропонована стаття, кримінальну відповідальність тягне придбання особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, активів, вартість яких більш ніж на 12 тисяч неоподатковуваних мінімумом доходів громадян перевищує його доходи”, -йдеться у повідомленні.

Під активами в законопроекті пропонується розуміти:

  • грошові кошти (у тому числі готівкові кошти, кошти, які знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні в банках або інших фінансових установах);
  • інше майно;
  • майнові права;
  • нематеріальні активи;
  • обсяг зменшення фінансових зобов’язань;
  • роботи або послуги, надані особі, уповноваженій на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Державними органами, які займаються визначенням законності придбання активів, збором доказів корупційних діянь та реалізацією механізму конфіскації у законопроекті запропоновано вважати Вищий антикорупційний суд, Державне бюро розслідувань і Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

2
Залишити коментар

avatar
jura
Гість
jura

Якщо він це зробить – то йому не буде ціни…………….Італія за це садила італьянських мафіозі……….Без доказу вини…..але за невиплату податків……………. =ЗЕ= – невже це ти зробиш !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jura
Гість
jura

Якщо він це зробить,то йому не буде ціни……………Італія по цій статті садила італьянських мафіозі………Без доказу вини……….. Не вірю…………………..=зеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее= – невже ти це зробиш ??????????????????? Цього не зробив жоден президент………….ні йобнутий Кравчук,який на 70 процентів опустошив казну україни………… Кучма на колінах виблагав не розсипати Україну……………Пасічник зробив з себе жертву……….А потім диктат не витримала вся Україна…………а далі = грузинские воры в законе=================это был пиздец порошенку…………… саакашвили – незаконный вор………….и 5-ти милионная грузая найдет место для пройдохи в политических гаслах……………это -не ноу-хау…………………. это есть обыкновенный грабитель……………….Если речку кура в Тбилиси для имиджа можно вложить в простую канализацию,то это =нон – сенс-=………….и Кура Вышедшая… Показати ще »


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...