Зеленський, який розтоптав українську Конституцію, у Стенфорді встановив новий рекорд цинізму і брехні

03.09.2021 20:45 667 0
Зеленський, який розтоптав українську Конституцію, у Стенфорді встановив новий рекорд цинізму і брехні

Зеленський не тільки бреше власним громадянам, а й транслює свою брехню зарубіжній науковій громадськості, не замислюючись над тим, наскільки смішно це виглядає і якої шкоди завдає іміджу нашої країни. Під час виступу в Стенфордському університеті Президент Володимир Зеленський запевнив, що в Україні настільки сильне, вільне і демократичне громадянське суспільство, що поява «дракона» у вигляді авторитарного режиму в країні просто неможлива.

Очевидно, що вся політика української влади спрямована сьогодні на знищення демократії, незалежності судової влади, опозиції протизаконними, антиконституційними способами, причому це знищення здійснюється цинічно та відкрито. Викликають обурення жахливий цинізм і брехливість Президента Зеленського, єдиною метою діяльності якого є побудова в Україні саме того авторитарного режиму, можливість появи якого він так завзято заперечує, і перетворення себе на такого собі «дракона».

Можливо, це визначення лестить Зеленському, але «драконом» йому справді не бути. Тому що він і його влада є скоріше раковою пухлиною, яка існує на тілі України і використовує найбрудніші, найогидніші методи для стрімкого поширення і висмоктування соків з нашої країни. Владою, яка існує за рахунок знищення Конституції і свобод ‒ усього того, що складає основу української держави.

Не дуже зрозуміло також, про яке сильне громадянське суспільство в Україні говорить Зеленський. Чи то про журналістів телеканалів, яких за їхню громадянську позицію влада позбавляє права займатися професійною діяльністю і викидає на вулицю, змушуючи шукати роботу. Чи то про політиків і експертів, яких за відверто сфальсифікованими кримінальними справами позбавляють свободи. Чи то про громадських діячів, яким націонал-радикали, що діють за вказівкою влади, влаштували відкритий терор, піддаючи цькуванні та побиттю і не несучи за це жодної відповідальності.

На тлі незаперечних фактів репресій, що розгорнулися в Україні, позасудового знищення опозиції, свободи слова та нехтування нормами Конституції спроби українського Президента переконати світову спільноту у власній прогресивності і прихильності принципам демократії не просто обурливі, а й дурні. А прагнення завуалювати беззаконня, що діється в країні, якимись літературними алюзіями, підмінити ними реальні та широковідомі факти ‒ це ознака крайнього непрофесіоналізму та відверта демонстрація неповаги до аудиторії представників одного з найвідоміших у світі вишів.

Хочемо нагадати, що напередодні візиту Володимира Зеленського до США президент Freedom House Майкл Абрамовіц направив Президенту США Джо Байдену листа, в якому висловив занепокоєння щодо практики позасудових розправ над українськими ЗМІ. Раніше стурбованість ситуацією зі свободою слова в Україні після припинення мовлення цілої низки незалежних телеканалів висловило Управління верховного комісара ООН з прав людини. У заяві Моніторингової місії ООН з прав людини прямо вказується, що припинення мовлення телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK вплине на свободу вираження поглядів в Україні та що держава, навпаки, зобов'язана захищати і забезпечувати право на свободу вираження поглядів, включно з правом шукати, отримувати і передавати різноманітну інформацію та ідеї.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє: вищезгаданий спіч Зеленського, який пролунав у поважному навчальному закладі, є настільки очевидною і відвертою брехнею, що ніколи не слугуватиме виправданням його антиконституційної політики. Навпаки, ця заява стане для світової спільноти демонстрацією крайнього цинізму, непрофесіоналізму й обмеженості Президента Зеленського, який намагається замилювати очі незаангажованій, мислячій молоді, вченим і студентам.

Причому ці спроби підмінити наукову дискусію оскаженілою пропагандою з боку української влади мають системний характер. У травні цього року університет Дубліна вже звинувачував посольства України і Грузії в Ірландії у спробі вплинути на зміст курсу з геополітики Кавказу і України. Тоді у вузі були шоковані отриманим від диппредставництв листом із вказівкою цензурувати викладачів і спікерів університету, а українському посольству в Ірландії довелося ще довго виправдовуватися за свій «дипломатичний» жест.

Упевнені, що і цього разу влада Зеленського, яка встигла звикнути до адміністративних методів тиску, отримає гучний ляпас від волелюбної, незалежної, високоінтелектуальної університетської спільноти. Після якого проти іноземних студентів і викладачів Данилову залишиться хіба що вводити санкції. Адже це єдине, що вміє робити нинішня українська влада.

«Опозиційна платформа ‒ За життя» засуджує антиконституційні та злочинні методи знищення свободи слова, боротьби з опозицією і переслідування інакодумців, які відкрито і систематично практикують Зеленський і його оточення, йдучи шляхом узурпації влади. Упевнені, що диктаторські методи Зеленського отримають найжорсткішу і найоб'єктивнішу оцінку в науковому співтоваристві, яке добре знає, чим закінчують подібні режими.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...