Зеленський і його оточення зводять Український народ до рабського стану для того, щоб утримати владу

09.08.2021 22:37 486 0
Зеленський і його оточення зводять Український народ до рабського стану для того, щоб утримати владу

Цькування Ярослави Магучіх ‒ нашої спортсменки, котра отримала бронзову медаль на олімпіаді в Токіо, ‒ в якому взяли участь чиновники Міністерства оборони України, а саме заступник міністра оборони Ганна Маляр, свідчить про те, що ксенофобія, русофобія і крайня політизація всіх напрямків суспільного життя, зокрема спорту і культури, є головною лінією державної політики.

Чинна влада жодних власних реальних досягнень не має і переважно складається, аж до Президента Зеленського, з людей, чия кар'єра і успіхи побудовані на пародіюванні, критиці або розпалюванні ненависті до тих, хто дійсно є фахівцем у своїй сфері, досяг значних успіхів у справі розвитку України, підвищення її економічного потенціалу і поліпшення іміджу.

Чиновники від чинної влади знають лише один метод підвищення власної значущості: безжально, у дусі колгоспних партзборів, таврувати моральне обличчя тих, хто не вписується у вузькі рамки «корисного ідіота» ‒ ідеального слуги нинішнього режиму, якого короткою патріотичною речівкою можна переключити з корупції та непрофесіоналізму влади на тему ненависті до Росії, переслідування російськомовних.

Влада вже прямо заявляє, що виганятиме з країни тих, хто має власну думку або, як з Ярославою Магучіх, здатний поставити визнані в усьому світі спортивні принципи fair play вище ксенофобських фантазій націоналістично налаштованих обмежених чиновників у Міністерстві оборони, котрі у такий спосіб задовольняють свої ниці й цинічні психологічні комплекси і підвищують свою впізнаваність завдяки цькуванню справжніх героїв України, які приносять популярність нашій країні. Це влада робить для того, аби привчити успішних українців, що якісь націоналістично стурбовані нікчеми будують диктаторську державу, щоб мати право вказувати громадянам України, якою мовою розмовляти, з ким спілкуватися і кого поважати. «Опозиційна платформа ‒ За життя» говорить цьому антиконституційному і маячному беззаконню рішуче НІ!

«Опозиційна платформа ‒ За життя» заявляє, що розправа над кращими громадянами України, їх цькування з політичних і мовних мотивів є усвідомленою політикою влади, спрямованої на знищення Українського народу, зведення його до рабського, заляканого стану в інтересах Зеленського і його оточення, які прагнуть утримати владу за всяку ціну.

 

Партія «Опозиційна платформа ‒ За життя»

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...