Зеленський зачищає інформпростір, запроваджуючи незаконні санкції задля зміцнення своєї злочинної диктатури

29.12.2021 11:46 714 0
Зеленський зачищає інформпростір, запроваджуючи незаконні санкції задля зміцнення своєї злочинної диктатури

Президент України Володимир Зеленський своїм указом №684/2021 набув чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 28 грудня 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

 

Це рішення покликане знищити телеканали «Перший незалежний» та UkrLive, а також медіахолдинг «Новини», заснований журналістами закритих Зеленським телеканалів «112 Україна», NewsOne та ZIK. Ці канали завжди залишалися опозиційними, а їхньою аудиторією переважно були російськомовні громадяни України, насамперед на Південному Сході країни.

Це відкритий плювок в обличчя європейським політикам та журналістам, які заявляли про неприпустимість розправи над ЗМІ, але головне – це чергова наруга над Конституцією України, розправа над свободою слова. Очевидно, що жодних правових підстав для такого рішення не існує та не може існувати.

Телеканали «Перший незалежний» та UkrLive є українськими юридичними особами, тому дія Закону України «Про санкції» на них не поширюється. Закони та Конституція України (стаття 62) прямо забороняють обмеження прав і свобод громадян, доки їхня винність не доведена у законному порядку та не встановлена ​​рішенням суду. Жодними указами Президента без рішення суду не може бути припинено діяльність телевізійних каналів. Це рішення містить усі ознаки злочину, передбаченого статтею 171 Кримінального кодексу України («Перешкода законній професійній діяльності журналістів»).

Рішення цілком збанкрутілої, випадкової людини, яка опинилася в кріслі українського Президента, легко пояснити: катастрофічне зубожіння громадян, знищення економіки, провал боротьби з пандемією коронавірусу, численні випадки відвертої корупції та крадіжки, а також незрозумілі з точки зору здорової людини маячні ініціативи влади на кшталт постановки жінок на військовий облік постійно стають об'єктами справедливого аналізу незалежних ЗМІ.

Створювані владою за бюджетні гроші пропагандистські смітники типу телеканалів «Рада» та «Дім» не здатні витримати конкуренцію з яскравими, професійними та творчими об'єднаннями журналістів, які працюють на телеканалах «Перший незалежний» та UkrLive. Це стало очевидним уже в перші дні роботи телеканалу «Рада», місце для студії якого навіть керівництво парламенту від «Слуги народу» одразу визначило, говорячи культурно, у сортира.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє, що черговий акт глумлення над свободою слова обумовлений повною безпорадністю влади Зеленського та його пропаганди, якій потрібна диктатура, узурпація влади та повне придушення інакодумства. Це агонія влади Зеленського, яка не може керувати Україною за допомогою конституційних інструментів.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявляє про кричущий свавілля та злочин, скоєний задля збереження диктатури Зеленського. Чергова розправа над ЗМІ – прояв боягузтості та безпорадності, і за це доведеться нести кримінальну відповідальність.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...