Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

«Зелене світло» для Ужгородського аеропорту дали прем’єр-міністри України та Словаччини

 Україна та Словаччина визначилися щодо використання повітряного простору для аеропорту «Ужгород»

Прем’єр-міністри України та Словаччини підписали декларацію про наміри укласти угоду, що дасть «зелене світло» ужгородському летовищу.

Так, за словами Володимира Гройсмана, підписано декларацію про наміри укласти угоду і визначити умови використання частини повітряного простору Словаччини для обслуговування повітряного руху українським провайдером “Украерорух” в міжнародному аеропорту “Ужгород”. Про це повідомляє “Європейська правда”.

Прем’єр зазначив, що Україна і Словаччина готові наростити взаємний товарообіг до $1,5 млрд на рік. Словаччина входить до топ-20 торговельних партнерів України серед країн Євросоюзу. Великий інтерес для обох країн становлять проекти в енергетиці. Так само актуальною є взаємодія у сфері логістики й транзиту товарів, в розвитку добувної промисловості, енергоефективності, підтримці малого та середнього бізнесу, в розвитку регіонального співробітництва, кажуть у Кабміні.

Нагадуємо, Лається, жбурляє камінням з балкону, лізе на дах: неадекватна вечірка в Ужгороді?

Читайте також: Відійшов у вічність відомий закарпатець — громадський діяч та правозахисник

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram


Публікації рубрики "OpenData/Відкриті дані"  є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора або джерела інформації, як от: інтернет видання, друкованого засобу масової інформації, спільноти в соціальних мережах. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Точка зору редакції «Перший.com.ua» може не збігатися з точкою зору автора або джерела інформації. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...