Збільшення кількість ліжкомісць для ковідних, звільнення ФОПів від податків: в Ужгороді позачергова сесія міськради (ФОТО)

17.11.2020 10:51 231 0
Збільшення кількість ліжкомісць для ковідних, звільнення ФОПів від податків: в Ужгороді позачергова сесія міськради (ФОТО)

В обласному центрі Закарпаття розпочалась позачергова сесія ужгородської міської ради.

Зокрема, в Ужгороді збільшили кількість ліжкомісць для хворих на коронавірус. Так, в ужородській районній лікарні 80 ліжкомість, у закарпатській обласній інфекційній лікарні 90 ліжкомістць, у лікарні ім. Новака 100 ліжкомісць, в ужгородській міській лікарні 175 ліжкомісць. Депутати розглянули питання підтримки медичної галузі Ужгорода у боротьбі з коронавірусом й виділили з бюджету міста ще біля 5 мільйонів гривень. Крім цього, Богдан Андріїв вніс пропозицію про звільнення за грудень підприємців-спрощенців 1 та 2 групи спрощеної системи від сплати єдиного податку та інших платежів до місцевого бюджету. Також, депутати планують звернення до Верховної Ради України з проханням звільнити цю категорію підприємців від сплати єдиного соціального внеску. [gallery ids="263099,263101"] Читайте також: Не пустили до лікарні: жінка з Covid-19 народила дитину на землі під стінами медзакладу (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...