Завтра в Мукачеві засідатиме конкурсна комісія щодо заміщення вакантних посад директорів навчальних закладів

13.08.2018 19:13 20 0
Завтра в Мукачеві засідатиме конкурсна комісія щодо заміщення вакантних посад директорів навчальних закладів
Згідно з планом засідань, комісія розпочнеться об 11.00 годині в малому залі міської ратуші.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в Мукачеві розшукують нових 17 директорів для міських шкіл, навчальних комплексів та ліцею. Термін подання документів від кандидатів на посаду завершився 10 серпня поточного року. Документи для участі у конкурсному відборі приймалися протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення у газеті “Мукачево” від 12 липня 2018 року.
Слід зазначити, що згідно з умовами конкурсу, кандидат на посаду керівника ЗЗСО має відповідати ряду вимог. Також, заявник несе відповідальність за достовірність поданих документів.
Кваліфікаційні вимоги: -   громадянство України;-  вільне володіння державною мовою;
-  вища педагогічна освіта;-  стаж роботи за фахом не менше як три роки; -  високі моральні якості та стан здоров”я, що дає змогу виконувати професійні обов”язки. Для участі в конкурсі було необхідно подати такі документи: -   заява про участь у конкурсі; -   особову картку або особовий листок з обліку кадрів, автобіографію; -   копію диплома про освіту; -   копію трудової книжки; -   копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; -   копію паспорту; -   копію військового квитка; -   згоду кандидата на збір і обробку персональних даних; -   декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”; -  пропозиції кандидата щодо подальшого розвитку закладу загальної середньої освіти, викладені у довільній формі; -  фотокартку розміром 4х6 см. Кандидати також мали змогу подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, документи про підвищення кваліфікації).
Крім того, варто зазначити, що керівників навчальних закладів призначатимуть шляхом конкурсного відбору на термін 6 років. Водночас, згідно відповідного положення, одна й та сама особа може обіймати відповідну посаду в одному закладі два терміни поспіль (12 років).Втім, якщо особа обійматиме таку посіду вперше, то вона призначатименься: перший термін – на два роки, другий термін – на шість років.
Варто також зазначити, що цього тижня відбудуться ще три засідання конкурсної комісії по заміщенню вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти. Зазначається, що 15, 16, та 17 серпня комісія збиратиметься об 11.00 годині задля проведення співбесід з кандидатами.
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...