Головна » Життя

Завтра у Мукачеві на сесії міськради прийме присягу нова депутатка (Фото, Документ)

У четвер, 31 жовтня, у Мукачеві відбудеться сесія міської ради. 

Під час сесійного засідання завтра, 31 жовтня, депутати ухвалюватимуть рішення “Про визнання повноважень депутата Мукачівської міської ради”
 
Проект відповідного рішення значиться на сайті Мукачівської міської ради у переліку до розгляду під час завтрашньої сесії.

Йдеться про визнання повноважень депутата Мукачівської міської ради Лучковою Діаною Михайлівною.

Нагадаємо, як повідомляв “ПЕРШИЙ.com.ua” раніше, під час сесійного засідання 28 вересня, у Мукачеві депутати прийняли рішення Про дострокове припинення повноважень депутата міської ради Олега Казибріда у зв’язку із його призначенням на посаду заступника міського голови.

Відтак, наступною згідно з даними ЦВК в Мукачівську міську раду заходить Лучкова Діана Михайлівна – громадянка України, народилася 06.11.1983 р., освіта вища, безпартійна, фізична особа підприємець, місце проживання: м. Мукачево, Закарпатська область.

Під час місцевих виборів 2015 року Діана Лучкова балотувалася від партії “Відродження”. Вона набрала 298 (трохи більше 25%) голосів мукачівців на своєму виборчому окрузі. Втім, цього було недостатньо, щоб зайняти депутатське крісло у міськраді.

Слід зауважити, що це вже не перша заміна у складі команди “Відродження” в Мукачівській міській раді”. В 2017 році депутатського крісла позбувся місцевий обранець Артур Черенков. Його місце в міськраді зайняв Володимир Глебена.
Саша Клімова


Залишити коментар

avatar
загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...