Заробітки за кордоном завдають психологічних травм і руйнують сім'ї - психолог

29.07.2018 22:04 31 0
Заробітки за кордоном завдають психологічних травм і руйнують сім'ї - психолог
Тривале перебування членів сімей на заробітках за кордоном, у відриві від сім'ї, призводить до різних важких ситуацій, здатне руйнувати зв'язок між батьками і дітьми, між подружжям. Про це заявила психолог Ольга Плетка в ефірі "Телеканалу 24". Насамперед сам факт тривалого перебування далеко від сім'ї вносить суттєві корективи у відносини. Трапляється, що зв'язок між членами сім'ї втрачається.
"Є випадки, коли жінка їде, наприклад, в ту ж Італію, і там доглядає за хворими людьми похилого віку. І коли вона повертається додому, то з'ясовується, що вона нікому не потрібна, тому що потрібні були тільки її гроші, які вона відправляла. І ніхто емоційно її не чекає. Тобто її розглядають як гаманець і не більше того. І це дуже сильно б'є по ній. Тому що вона там не своя людина, де вона працювала, і вдома вже не своя", – розповіла психолог.
Також псуються стосунки між батьками і дітьми. Останні сприймають батьків як джерело коштів для існування, придбання дорогих речей, одягу, але при цьому відчувають себе сиротами.
Психолог пояснила: "Дитина буде відчувати, що мати або батько – це вже не свої люди. Тому що вони не близькі настільки... Крім того, дуже часто діти відчувають себе сиротами, тому що немає ні тата, ні мами, але сім'я виживає, у дитини є якісь пристойні речі. І дитина сприймає батька і матір не як емоційно близьких людей, а як таких, які треба використовувати, користуватися тими грошима, які є. Тобто батько = гроші, або мати = гроші".
Нагадаємо, Українці повинні платити податки за кредити: кого і як можуть оштрафувати
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...